Jump to content
DotA

Vand Pagina Facebook

Recommended Posts

Vand pagina de facebook de vanzare like-uri, pagini, metoda si alte chestii care au legatura cu facebook.

Pe saptamana am o medie de 2 clienti care sunt interesati de cate 30.000-100.000 like-uri si 2-3 de cate 500-3000 like-uri.

Am trait peste 1 an cu vanzarea like-urilor la toti clientii de pe aceasta pagina.

Vand pagina din cauza ca eu faceam like-urile cu addmefast si in ultima perioada multa munca si 0 rezultate, nu mai am cu ce aduce like-uri clientilor ( oricum eu acceptam sa vand doar celor care voiau maxim 3000 like-uri, pe cei cu 50.000-100.000 ii refuzam pentru ca nu aveam de unde aduce atatea like-uri)

Cine are site cu mult trafic, sau chiar alte metode de adus like-uri, garantez pentru el ca o sa faca foarte multi bani cu aceasta pagina.

Pagina nu are multe like-uri, are 1900 like-uri, toate sunt de la clienti si cateva aduse din plata facebook.

Sunt gasit pe orice cuvant cheie in google referitor la vanzare si cumparare.

Keywords pe care este gasita pagina in google.

vand fani facebook - PRIMA PAGINA IN GOOGLE LOCUL 1

cumpar fani facebook - ---- locul 1

cumpar pagini facebook - ---- locul 1

vand pagini facebook - ---- locul 1

vand metoda facebook - ---- locul 1

cumpar metoda like-uri facebook - ---- locul 1

vand fani reali facebook - ---- locul 1

cumpar fani reali facebook - ---- locul 1

cumpar likeuri facebook - prima pagina google locul 3

cumpar likeuri reale facebook - ---- locul 2

vand followuri facebook - ---- locul 2

cumpar followuri facebook - ---- locul 2

Si multe alte KEYWORDS pe care nu le-am probat, astea sunt probate cu 2 minute inainte de a face acest post pe RST.

Pret: 400Euro usor negociabil.

Contact: PM Forum / PM pe pagina pentru dovezi si alte chestii.

Link pagina: https://www.facebook.com/vandfani?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

Bine ca pe pagina de facebook ziceai "Reducere la metoda de facut like-uri de la 100 lei la 20 lei ! Oferta este valabila doar pana pe 18 noiembrie 2014.", sa inteleg ca metoda o dadeai si pe 20 de lei, despre care zici mai sus ca metoda este addmefast, defapt ce vinzi? Pagina aia de facebook cu clienti?

Link to comment
Share on other sites

Acum o luna, am avut un client care mi-a dat 45Euro pe 2.5k like-uri false, din addmefast, din pacate i-am dat inapoi 30 euro pentru ca imi scotea facebook like-urile.

@Cum dracu sa fie aberant cand iti scoti banii in maxim 2-3 saptamani daca ai trafic pe site si clientii iti vin din pagina.

Link to comment
Share on other sites

Atentie: Acest tip in cauza a fost acuzat de tepe pe o sumedenie de forumuri , a fost acuzat ca a blocat paginile oameniilor , si a oferit tepe in masa , daca este nevoie de dovezi pm me , am discutii cu el , print-uri si cam o lista de 10 clienti pacaliti de acest individ. ( Plata la el se facea pe numele uneia )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...