Jump to content
alez112

Mai multi bani paypal!

Recommended Posts

salut baieti , de curand am descoperit o metoda cum sa va dublati veniturile cu ajutor-ul paypal-ului.

Aveti nevoie de 3 cont-uri de paypal. respectiv si 2 VNC-uri + ceva sa va ramaneti anonim si sa va sterge-ti urmele.

Cont-ul 1 Paypal este Cont-ul vostru cel verificat cu card real etc.

Cont-ul 2 Paypal este Cont-ul pe care ve-ti trimite bani cu pretext-ul ca vreti sa cumparati un telefon mobil

Cont-ul 3 Paypal este cont-ul in care ve-ti pune bani dupa cont-ul 2 in cont-ul 3.

SA va dau un exemplu:

eu vreau sa cumpar un telefon , bun.. trimit 300 euro la cont-ul 2 pentru telefonul respectiv .. dupa din cont-ul 2 trimit bani pe cont-ul 3 .

eu dupa cont-ul 1 voi folosi functia chargeback. pentru a primi bani inapoi in scurt timp cei dela paypal vor investiga iar mie imi vor restitui cei 300 euro iar cont-ul 2 va avea -300 Eur asa ca noi ne-am ales cu 600 euro dupa cont-ul 3 si 1.

partea 2 . Paypal are niste recuperatori dar vor vrea bani dela cont-ul 2 inapoi bun acum trebuie sa scapam de ei. cum am putea sa scapam inafara de a posta datele de Connectare pe multe forumuri mari iar in log-uri va fi o harababura totala iar noi vom ramane cu cei 600 euro :) ATENTIE aceasta metoda este testata de mine si m-am ales cu 800 euro :) cel mai important lucru este sa va sterge-ti urmele dupa VNC-urile respective.

BAFTA LA FACUT BANI!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...