Jump to content
TEST101

Caut urmatorul film XXX. Mi-l poate da cineva ?

Recommended Posts

@Aerosol

Caut urmatorul film XXX ca sa-l adaug la colectie. Mi-a placut si acum nu mai reusesc sa dau de el. Pe retea l-am gasit dar nu mai reusesc sa-l gasesc. Se numea ceva de genul:

"Imbatata si fututa", "bruneta beata fututa", "brunette fucked", "drunk brunette fucked", "brunette fucked party", cam asa ceva, il gaseai la una dintre aceste cautari pe DC++ insa acum nu mai apare ci apar altele la aceste cautari.

Descriere:

Este vorba despre doi tineri de vreo 18-23 de ani, pe fundal se aude ceva muzica cum ca ar fi undeva intr-o vila, la cineva, la o petrecere. Ii arata vreo 2-3 secunde cum urca niste scari (cel care fute + cel care il filmeaza) si ajunga undeva intr-o camera la etaj in care nu se mai aude muzica dupa ce inchide ala usa. Pare sa fie o mansarda ceva ca e cam dezordine in camera. Chestia cu urcatul in camera dureaza foarte putin si poate fi si scapat din vedere si parca am mai gasit versiuni in care partea asta de 2-3 secunde lipsea.

In camera/mansarda cel care filmeaza se da mai la o parte ca sa poata filma iar acolo pe un pat sta o tipa de vreo 18-23 de ani bruneta sau satena inchis, slaba, parul lung, beata manga. Sta si doarme cu fata in sus si ala care urmeaza sa o futa se duce la ea si ii trage bluza/furoul sa i se vada un sfarc si se apuca si ii suge/linge un sfarc, pe urma celalalt, tipa se excita si apoi o mai saruta dupa care ea, ajuta de el, isi da pantalonii in jos (sau dormea in chiloti, nu mai tin minte exact), o freaca putin pe la pizda prin chiloti si ea isi da chilotii jos si asta incepe sa o futa in pozitia misionarului pana o aduce la orgasm, dupa care schimba in doggy style si pe urma asta isi ia pantalonii pe el ca sa plece si ea ii zice "where you go, fuck me, come on fucker, fuck me !" dar asta refuza, rade, se imbraca si pleaca, si cam asta e tot filmul.

Sigur l-a vazut cineva ca era destul de descarcat de pe retea.

Poate il pune cineva la descarcat daca il are, vreau sa-l am la colectie ca mi-a placut. :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Scuze chiar nu m-am putut abtine !! =))
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...