Jump to content
Sufar.Star

Domeniu .xyz GRATUIT

Recommended Posts

E si pe hostinger.ro acum:

Bun? ziua,

Cea mai tare ofert? din istoria Hostinger de pân? acum - domenii .xyz GRATUIT!
Numai la Hostinger ?i pentru o perioad? limitat? de timp! Acum, pute?i ob?ine orice domeniu .xyz gratuit!!

Fie c? sunte?i Genera?ia X
care crede c? toat? lumea poate utiliza Internetul.

Fie c? sunte?i Genera?ia Y
care crede c? Internetul face via?a mai u?oar? ?i ajut? oamenii s? fie mai aproape de prieteni ?i familie.

Fie c? sunte?i Genera?ia Z
care crede c? Internetul poate ajuta oamenii s? înve?e, s? se conecteze cu al?ii ?i s? schimbe lumea.

Aceasta este o ofert? excep?ional? deci are anumite reguli:
1. Trebuie s? completa?i detaliile valide necesare pentru înregistrarea domeniului (nume, adresa, etc.)
2. Doar 1 (unu) domeniu .xyz este oferit pe client.
3. Dac? domeniul dvs. este anulat pentru detalii invalide nu exist? nici o a doua ?ans? s? obtine?i domeniu .xyz gratuit.

Acum este ?ansa dvs. s? face?i parte din genera?ia XYZ. Înscrie?i-v? acum ?i ob?ine?i domeniul dvs. .xyz GRATUIT! Click aici pentru a v? înregistra:
[url=http://www.hostinger.ro/domeniu-xyz-gratuit]Domeniu XYZ Gratuit Doar la Hostinger[/url]

ULTIMUL, DAR NU CEL DIN URM?,
REDUCERE 40% PENTRU TOATE SERVICIILE DE G?ZDUIRE

De asemenea, oferim cele mai bune pre?uri de g?zduire shared ?i planuri VPS de g?zduire pentru nevoile dvs. Hostinger este serviciul cel mai optim de g?zduire pentru WordPress, Joomla, Magento ?i site-uri web bazate pe PHP/aplica?ii - numai acum, pute?i lua un nume de domeniu .xyz de nivel superior GRATUIT ?i s?-l conecta?i cu g?zduirea noastr? premium folosind 40% reducere!

Sau ob?ine?i-o gratuit
Vizita?i pagina noastr? de Facebook
Distribui?i vestea cea mare cu prietenii, ?i noi oferim 12 luni de g?zduire PREMIUM pentru o persoan? norocoas? în fiecare zi!
[url]https://www.facebook.com/Hostinger.ro[/url]

Ob?inerea discount-ului este foarte u?oar?:
1. Autentifica?i-v? în zona de membri Hostinger la [url]https://cpanel.hostinger.ro[/url]
2. Comanda?i orice plan de g?zduire premium, înregistrare domeniu sau server VPS.
3. Introduce?i codul promo?ional: SALE40

V? dorim o s?pt?mân? aventuroas?, de succes ?i productiv?!

Hostinger România
[url=http://www.hostinger.ro]G?zduire web gratuit? f?r? reclame cu suport PHP, MySQL ?i website builder.[/url]

Link to comment
Share on other sites

Astia de la hostinger sunt ratati sau asa sunt ei de fel, am pus date reale si cica sa completez iar cu datele corecte.Va apare si voua aia cu Protected & Accelerated by Incapsula?

Nu este tot aia? WTF?

Bun? seara,

Hostinger nu plaseaz? reclame pe site-urile clien?ilor s?i.

Banner-ul respectiv este afi?at de serviciul Incapsula.

Pentru asisten?? suplimentar?, dac? ave?i alte întreb?ri, comentarii sau nel?muriri, v? rug?m s? nu ezita?i s? ne contacta?i din nou.

V? mul?umim pentru utilizarea serviciilor noastre,

Catalin R.

Link to comment
Share on other sites

LOL! Bine ca ai mentionat lucrul acesta.

Si eu am un alt host (platit, nu free) in alta parte. Am sa astept si eu cateva zile inainte sa ma pun pe treaba. Sper sa nu fie probleme.

Edit: In urma postului lui Quadmachine, am citit (cu mai multa atentie - ca na, era prea simplu sa primesti un domeniu gratis si sa dai nimic in schimb) articolul si am trecut la un serviciu de gazduire la ei. Deci, oare se merita sau nu? Voi vedea pe parcurs :D.

Edited by Atrixb0y
Link to comment
Share on other sites

Eu mi-am luat de la Hostinger domeniu .xyz(gratuit) si dupa o saptamana l-au sters fiindca aveam host in alta parte.

De asemenea, oferim cele mai bune pre?uri de g?zduire shared ?i planuri VPS de g?zduire pentru nevoile dvs. Hostinger este serviciul cel mai optim de g?zduire pentru WordPress, Joomla, Magento ?i site-uri web bazate pe PHP/aplica?ii - numai acum, pute?i lua un nume de domeniu .xyz de nivel superior GRATUIT ?i s?-l conecta?i cu g?zduirea noastr? premium folosind 40% reducere!

Ai dat scroll pana la fundul paginii? Nu cred.

Link to comment
Share on other sites

Desi probabil oferta a expirat, revin cu o clarificare la spusele lui @QUADMACHINE.

Am trimis un tichet la Hostinger pentru a ma lamuri daca e nevoie sa cumpar si webhost premium, si uitati ce mi-au spus:

Bun? ziua,

Îmi cer scuze pentru întârzierea r?spunsului. //Pentru ca mi-au raspuns dupa 2 zile.

Domeniul .xyz este oferit gratuit ?i îl pute?i g?zdui/transfera oriunde dori?i. Deci, alegerea pachetului Premium este op?ional?.

Toate cele bune - v? rug?m s? ne contacta?i dac? ave?i alte întreb?ri.

V? mul?umim pentru utilizarea serviciilor noastre,
Catalin R.

Personal Help Desk
www.hostinger.ro

Deci, pentru urmatoarele oferte care vor aparea, sper ca acest fragment sa-i ajute pe doritori sa incerce fara frica :D.

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...