Jump to content
unic

Interceptare telefon samsung galaxy s5 si s6

Recommended Posts

@robertutzu nu are acces la nici o adresa, deci totul a fost schimbat adica parole la mail la facebook, telefon resetat la setarile din fabrica si el stie tot ce vorbeste prin mesaje sau pe fb el se poate conecta pe fb ei si sa vorbeasca cu cei din lista desi parola nu o stie, stie ce poze face cu telefonul cui le trimite sau pe cine apeleaza si ce anume vorbeste la telefon stie exact tot de parca ar fi bagat el in telefonul respectiv, cum e posibil asa ceva?

Telefonul a fost cumparat nou din magazin si facut cadou nevestei lui

EDIT:

Eu am schimbat parola la facebook si nu am spus la nimeni parola si el stia ca cineva a schimbat parola si tot se putea conecta pe fb persoanei cum dracu e posibil asa ceva ? (adresa de mail am schimbato la fel si parola la mail)

Edited by unic
Link to comment
Share on other sites

femeia lui are telefon samsung galaxy s5 si s6
Telefonul a fost cumparat nou din magazin

2 = 1 ? FALS

SA SCHIMBE IN PULA MEA TELEFONUL si a rezolvat situatia, dar dupa cum bine deduc eu din aceasta poveste cusuta cu ata alba ne minti ca sa ce.urmaresti ceva anume?

Cica are un sot bogat, pai imi luam 100 de telefoane S5 dar imi plac minciunile tale.

Link to comment
Share on other sites

Sa-mi bag pula in ea de virgula, am citit de 10 ori sa inteleg.

Tu esti curva lu ala bogat? ca din ultima parte asta am inteles

Eu am schimbat parola la facebook si nu am spus la nimeni parola si el stia ca cineva a schimbat parola si tot se putea conecta pe fb persoanei
Link to comment
Share on other sites

Pentru o fela?ie de gradul III avansat te pot ajuta s? afli cum.

Pentru a sc?pa de celelalte situa?ii ?i a complica lucrurile dându-?i seama de ce se întâmpl?, negociem :) în bani bineîn?eles.

PM, cu detalii ?i ?ti, vorba aia, v?ru te rezolv? !

Edited by p3tru
Link to comment
Share on other sites

Sa-mi bag pula in ea de virgula, am citit de 10 ori sa inteleg.

Tu esti curva lu ala bogat? ca din ultima parte asta am inteles

Probabil ca nevasta "aluia bogat" s-a saturat de el si de banii lui si vrea sa se mute la altu dar nu poate sa scape de el.

OP ce ti-a oferit tanti ca sa o scapi de keylogger/trojan?

Ps: Cand am vazut titlul credeam ca o sa citesc altceva.

Link to comment
Share on other sites

Alfabet vs unic 1-0 .

Hackere/amant/futut/femeie de produs sau ce esti tu .... Incearca sa vorbesti corect si coerent in limba romana . Apoi poate ai sa primesti ajutor . Vrei sa pari interesant sau sa faci o poveste S.F aici , dar nu prea iti iese .

Link to comment
Share on other sites

1. deci inca nu au auzit oamenii de IMEI.... problema este ca, interceptarea telefonica se face prin IMEI, daca ai schimbat cititorul de sim + filtrul de semnal sau alta placa de baza, poate ai o sansa, sa nu iti mai pice semnalul in casa si afara este full :) daca nu oricum tot te prind :) pe baza cipului din SIM, pe baza IMEIului, pe baza WIFIului, pe baza Hului+ (ptr S.R.I)

2. iti stie parola la facebook, resofteaza telefonul inseamna ca ai keylogger,  coockie sau alte prostii in telefon... solutia? hard reset sau resoftare, sterge numarul de telefon din facebook, securizeaza mult mai bine facebookul ;) fa alt cont de google, numai pune toate prostiile dupa magazin play sau alte balarii, gen 360 security, battery vrajeala, etc... aplicatii care nu fac nimic, iti mananca ram degeaba si din contra... iti poate fura datele din telefon ;) respectivul cu aplicatia :) daca esti un om de afaceri de succes si ai carduri prin telefon.

3. Stiti cum faceau Al-Qaida sa comunice? prin Playstation 3, am ramas si eu masca cand am auzit :o ce le poate "caca" mintea unor oameni! ;) oricum au schimbat softul deci tot te prind ;) Have fun

4. mult succes! 

Edited by albastrel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...