Jump to content
NBD

Cum sa irosesti timpul cu Future Talkers

Recommended Posts

Salut RST,astazi m-am gandit sa revin cu o noua metoda de a va face un ban de buzunar.

O sa incep direct cu dovada de plata ca sa nu aveti dubii : Imgur

Ce va trebui sa faceti mai exact?Doar sa completati niste chestionare pentru care veti fi platiti cu aproximativ 1 euro,aceste chestionare le veti primi pe email ;)

Bun, sa incepem:

1.Va inregistrati aici

2.Pentru a primi mai multe chestionare,completati-va profilul de aici

3.Cu timpul veti primi niste rankuri,de exemplu future talker,super future talker. In functie de acest rank veti primi din ce in ce mai multe chestionare.

Va urez noroc si astept intrebari :)

//Plata se face paypal.

Edited by TheTime
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@NBD Dovada de plata iti apartine ? ( Daca este dovada ta personala ) in cat timp ai facut acei 22 Euro ?

In vreo 7-8 zile,dar eu am si referali

Fake.

Ai testat? vino cu argumente,de ce e fake? Eu am adus o dovada ca nu e,acum adu si tu una ca este.

Link to comment
Share on other sites

La mine nu vine nici macar mailul de cofirmare!

La mine a mers, dar nu le-am dat un mail bun. Mie imi pute a teapa, dar ramane de vazut. Prietenul @NBD o incurca daca a facut asta doar ca sa ne bage intr-o baza de date pentru spam.

wgvIMfP.jpg

Edited by SoyeyLamooye
Link to comment
Share on other sites

Fratilor cum am spus mai devreme,eu am adus argumentele necesare pentru a-mi sustine opinia. Acum aduceti-le si voi.Ca sa aratati tuturor ca e fake,pana atunci ce ganditi voi nu mai e presus de balega de vaca. (cine se simte)

Link to comment
Share on other sites

BA, aia nu e plata de la future talkers, asta e plata de la future talker KYUQo.jpg, tu ti-ai pus aici link-ul de referal ca un bou, si l-ai mascat cu scuza ma-tii @TheTime din cate stiu nu e permis cu asa ceva aici.

//Pentru fiecare referal primeste 1€//

Edited by Cosmin800
Link to comment
Share on other sites

- L-a pus cu bit.ly ca sa mascheze link-ul de refererr. Daca copiezi hyperlink-ul si bagi un + la urma, vei vedea ca peste 100 persoane au "pus botul" si au dat click ceea ce mi se pare uimitor. Insa vazand cum sare gusterimea pe sectiunea "free stuff".. inteleg oarecum. Foamea e mare! Cat despre incercarea ta NBD de a profita de pe fraieri mi se pare penibila. Dar daca ii prostesti pe prosti bravo tie, o merita!

- Dupa parerea mea e la limita regulii 13. a forumului ""F?r? posturi despre Adf.ly, bux, tox, mux sau cum se mai cheam? site-urile pentru chineji care fac 2 dolari pe lun? ?i se bucur?. Se va l?sa cu warn." caci merge pe acelasi sistem MLM si castigul fata de timpul petrecut este insultator. Te-ai astepta ca pe un astfel de forum sa existe oameni inteligenti care nu se preteaza la asa ceva. Plus ca tu primesti cate 1E pentru fiecare raton ce pune botul.

- De obicei asemenea surveys platesc intre 1 cent - 2 euro / survey, depinzand de mai multe criterii: companie, clientul companiei, referrali, urgenta, cat de potrivit este userul pentru survey (targeted ori la gramada), costuri administrare (fiind reselleri ori directi), + alte criterii.

- Ca sa primesti ceea ce zice NBD - "aproximativ 1 euro" per chestionar trebuie sa indeplinesti mai multe criterii. Depinde de ce job ai, in ce zona locuiesti, ce cumperi, etc. Nu stii ce cauta companiile respective iar daca nu esti target-ul lor nu primesti nimic sau o arzi aiurea pe 1-2 centi. Dar sunt fomisti pe aici ca si cei care veneau si cereau 2 centi btc in mod repetat deci daca vor sa se ocupe cu asa ceva bravo lor. Nu e garantat nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...