Jump to content
k0k0

inrebare paypal, prins cu acte falsificate

Recommended Posts

Posibilitatea sa te bage la bulau sa te futa in cur si apoi sa mergi sa mananci mamaliga cu becali si daca ai mana usoara il poti ajuta pe becali cu un blowjob , tu ce crezi ca poti pati pentru falsificare de acte ? sa te premieze cu oscarul ? daca te prinde ti-am zis o sa mananci mamaliga !.

Edit : Moderatorilor puteti va rog sa mutati topicul sau la gunoi ? sa fim sinceri e un cacat de post

Edited by Muppet
Link to comment
Share on other sites

OFF: Deci de asta ai apelat la servicii intermediare. Stiam eu ca e ceva putred.. vazand si ca esti sub 18 ani. Spre binele tau, sper sa nu imi intorci o fapta buna cu ceva magarii. Pot fi destul de imprevizibil...

ON: Fiecare situatie e tratata individual. Insa procedura standard e sa te raporteze organelor de politie aferente care mai apoi te pot trimite in urmarire penala pentru fals si uz de fals. Daca situatia este una minora nu isi vor pierde vremea, doar iti baneaza contul, te baga la blacklist si eventual un raport la politie (probabil sunt mii gramada). Depinde cat de grav ai faptuit - seriozitatea faptei e direct proportionala cu raspunsul lor.

@Muppet - ai ramas in urma cu stirile, Becali (oierul) e afara. Doar daca te referi la celalalt cretin

Edited by aa7670
Link to comment
Share on other sites

OFF: Deci de asta ai apelat la servicii intermediare. Stiam eu ca e ceva putred.. vazand si ca esti sub 18 ani. Spre binele tau, sper sa nu imi intorci o fapta buna cu ceva magarii. Pot fi destul de imprevizibil...

ON: Fiecare situatie e tratata individual. Insa procedura standard e sa te raporteze organelor de politie aferente care mai apoi te pot trimite in urmarire penala pentru fals si uz de fals. Daca situatia este una minora nu isi vor pierde vremea, doar iti baneaza contul, te baga la blacklist si eventual un raport la politie (probabil sunt mii gramada). Depinde cat de grav ai faptuit - seriozitatea faptei e direct proportionala cu raspunsul lor.

Daca chiar o facut ceva grav , si nu vine pe aici doar de dragul intrebarilor o sa isi dea silinta paypal sa il gaseasca stai linistit nimic nu ramane nerezolvat , nu azi nu maine poate peste un an nu ai de unde sa stii ! Evita-mi gramatica , is obosit si n-am chef de nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...