Jump to content
dany_love

Cumpar BTC 60 euro

Recommended Posts

Salut baieti.

Am nevoie de 60 de euro in BTC.

Metoda de plata:

transfer bancar direct in contul tau(indiferent de ce banca)

Comisioane si etc platesc eu totul.

Nu platesc in avans.

Cine nu doreste sa se afiseze public poate da PM.

Mersi frumos de ajutor.

Stima.

EDIT:am facut rost de 45 de euro....mai am nevoie de 15 euro in BTC...

Multumesc.

Edited by dany_love
Link to comment
Share on other sites

Salut @bubbles.

Multumesc pentru sfatul dat.

Momentan am cont pe una din cele mai mari piete de tranzactionare BTC de pe planeta.

In contul personal pot face tranzactii de pana la 1 milion de euro.

Totusi in urma unor probleme recent aparute incerc sa evit pe cat se poate sa bag cardul/contul de PP pe net indiferent cat de sigur e situl.

Link to comment
Share on other sites

Salut @bubbles.

Multumesc pentru sfatul dat.

Momentan am cont pe una din cele mai mari piete de tranzactionare BTC de pe planeta.

In contul personal pot face tranzactii de pana la 1 milion de euro.

Totusi in urma unor probleme recent aparute incerc sa evit pe cat se poate sa bag cardul/contul de PP pe net indiferent cat de sigur e situl.

Nu necesita card. Si eu folosesc localbitcoins si sunt mai multe variante, incluzand transferul bancar. Sunt useri cu mii de tranzactii si rep 100% si functioneaza pe sistem escrow.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti.

Am nevoie de 60 de euro in BTC.

Nu platesc in avans.

Stima.

Fara metoda de escrow gen localbitcoins cine crezi ca se risca sa iti trimita primul? (daca nu te cunosc si tinand cont de anonimitatea de pe btc) Riscul e mai mare pentru cel care trimite bitcoin in avans fata de cel care trimite bani in avans (fie ca e transfer bancar, paypal, card, western, etc.). Ce-i drept suma este una infim? deci riscul este cam 50%-50%

Link to comment
Share on other sites

Fara metoda de escrow gen localbitcoins cine crezi ca se risca sa iti trimita primul? (daca nu te cunosc si tinand cont de anonimitatea de pe btc) Riscul e mai mare pentru cel care trimite bitcoin in avans fata de cel care trimite bani in avans (fie ca e transfer bancar, paypal, card, western, etc.). Ce-i drept suma este una infim? deci riscul este cam 50%-50%

Salut @aa7670.

O sa incerc sa iti explic ceva:

Frauda bancara se face pe localbitcoins si pe virvox in nici un caz pe RST.

Din aceste motive eu apelez la RST pentru ca am incredere + daca pot sa ajut un user sa faca rost de bani puri din vanzarea de BTC( fara comisioane extra platite la situri si etc)...pai de ce nu?

Sunt memebru aici de 6 ani si am primit de multe ori BTC in avans.

Multumesc inca odata membrilor si multumesc RST.

OFFTOPIC: vezi ca vreun copil te uraste rau de tot ca iti da dislike dupa dislike.

Link to comment
Share on other sites

Salut @aa7670.

O sa incerc sa iti explic ceva:

Frauda bancara se face pe localbitcoins si pe virvox in nici un caz pe RST.

Din aceste motive eu apelez la RST pentru ca am incredere + daca pot sa ajut un user sa faca rost de bani puri din vanzarea de BTC( fara comisioane extra platite la situri si etc)...pai de ce nu?

Sunt memebru aici de 6 ani si am primit de multe ori BTC in avans.

Multumesc inca odata membrilor si multumesc RST.

OFFTOPIC: vezi ca vreun copil te uraste rau de tot ca iti da dislike dupa dislike.

ON: Suna convingator, ai talent oratoric, mai ca ti-as trimite eu :D Dar poate gasesti pe altcineva... Daca chiar nu gasesti pe nimeni iti pot trimite eu.

OFF: Da, stiu, au fost cativa copii fara circumvolutiuni pe creier care au crezut ca ma impresioneaza ca dau ei cate 100 dislike-uri, ca de asta nu pot eu dormi noaptea, ca dau ei dislike-uri. Asa ca m-am hotarat sa fac colectie de ele. Fata de altii (de'alde Aerosoale) ma lasa rece chestiile astea, am trecut de varsta respectiva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...