Jump to content
Kotzu

Ce pana noastra e asta?

Recommended Posts

Primesc PM de la un gagiu florinandrei2000, si citez:

"Salut. Vrei sa castigi 16$ in bitcoin?

Daca da fa un cont pe Plat? online cu o solu?ie prepl?tit? sigur? - paysafecard.com si fa update la statutul unlimited. Dupa ce ai statutul unlimited lasa-mi user parola si raspuns la intrebarea secreta si in maxim 3 ore iti trimit banii in bitcoin."

A ce va miroase?

Link to comment
Share on other sites

Statistica e in felul urmator, din 10 useri doar 1 e destept...Sunt multi pe forum care o dau si pe ma-sa pe $1.Tipul ala care face transferuri de cate 2 centi la fiecare cu siguranta nu urmareste motivul pe care l-a bagat, sa vada si altii cum se foloseste bitcoin...are interesele lui.In fine au si ei cap...sau poate nu :))

Link to comment
Share on other sites

A pus 16$...te-a pus pe ganduri nu?

Daca punea 300$ bitcoin credeai 100% ca e teapa nu?

Mi se pare o mare prostie, de cand iti da lumea bani gratis? Ca dau paypal-ul si nici macar 1 cent nu primesc :))))) Duduiu asta ce castiga din afacere?

Link to comment
Share on other sites

@aa7670 i-auzi ce zic ba''j''etii despre tine si fapta ta cu bitcoin gratis, te-am marcat aici poate vrei sa le dai vreo explicatie ceva. Vad ca ei vorbesc pe la spate ca fricosii si am zis sa ii ajut.

Link to comment
Share on other sites

@aa7670 i-auzi ce zic ba''j''etii despre tine si fapta ta cu bitcoin gratis, te-am marcat aici poate vrei sa le dai vreo explicatie ceva. Vad ca ei vorbesc pe la spate ca fricosii si am zis sa ii ajut.

Am vazut, multumesc, dar nu mi-a pasat. Imi e doar mila si imi doresc ca prostia sa doara ca sa ii pot privi pe unii tavalindu-se in chinuri. Sunt deja aprovizionat cu popcorn. :D Catelusii (pechinezii) latra, ursul trece mai departe...

Bineinteles, @tqcsu se exclude de aici, numai iubire pentru inteligentul lui tata :* >:D<

P.S. - ma gandesc sa maresc la 1 eur, doar ca sa crape fierea in unii.

Edited by aa7670
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...