Jump to content
wildchild

Aerosol/Kronzy - retrogradat

Recommended Posts

Deoarece a înc?lcat regulile de la sec?ia de V.I.P. s-a decis la Area51 s? i se retrag? titlul lui Aerosol(a f?cut leakeage de informa?ii de acolo). Kronzy este ?i el vizat, o s? stabilim dac? acela?i lucru i se va aplica ?i lui.

S? nu-mi trimite?i PM-uri c? nu le citesc, to?i am luat unanim decizia asta, cineva trebuia doar s? aplice ?i s-a întâmplat s? fiu eu. Tot ce-i de postat pe aceast? tem? se va posta aici.

Chestia asta s-a întâmplat rar, cine a primit VIP a f?cut-o pentru c? ne-a câ?tigat încrederea iar pentru astfel de comportamente cu greu s-a recâ?tigat.

Asta nu înseamn? c? pe viitor nu se poate schimba placa, Gecko a devenit iar moderator dup? câteva alterca?ii cu unii membri din staff.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Deoarece a înc?lcat regulile de la sec?ia de V.I.P. s-a decis la Area51 s? i se retrag? titlul lui Aerosol(a f?cut leakeage de informa?ii de acolo). Kronzy este ?i el vizat, o s? stabilim dac? acela?i lucru i se va aplica ?i lui.

S? nu-mi trimite?i PM-uri c? nu le citesc, to?i am luat unanim decizia asta, cineva trebuia doar s? aplice ?i s-a întâmplat s? fiu eu. Tot ce-i de postat pe aceast? tem? se va posta aici.

Chestia asta s-a întâmplat rar, cine a primit VIP a f?cut-o pentru c? ne-a câ?tigat încrederea iar pentru astfel de comportamente cu greu s-a recâ?tigat.

Asta nu înseamn? c? pe viitor nu se poate schimba placa, Gecko a devenit iar moderator dup? câteva alterca?ii cu unii membri din staff.

vreau dovezi ca am facut asa ceva, niciodata in viata mea nu am dat nimic de la vip nici macar titluri thread. Pentru ce am primit remove?

Ati bagat motive de rahat cum ca am facut leak cand defapt nu am zis nici macar titluri de acolo si puteti verifica oriunde.

Daca voi dati o dovada cum ca eu am facut asa ceva EU personal CER BAN PERMANENT!!

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Amândoi sunte?i implica?i în asta, s? v? aduce?i aminte pentru când v? mai lua?i de mân?.

[ATTACH=CONFIG]76[/ATTACH]

esti un geniu omule, ni s-a inscenat tot, sa va uitati in loguri ca noi nu am facut niciun leak e doar o strategie prin care

ati fost pacaliti... Coaie tu iei decizii fara sa ao dovezi? Vrei poza cand imi dadeai tu denla area 51n? :| e facut cu inspect element!!!

Unul dintre vip e implicat @wildchild tu nu vezi ca de mine nu a zis ca am facut leak?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kronzy

Da frate , @wildchild, cere continutul post-ului si daca eu am facut asa si are acel link , vreau ban permanent pe toate cont-urile care o sa le am.

Link to comment
Share on other sites

PM de la Aerosol: "In poza spune de kronzy nu de mine, deci pt ce remove mie?

Tu citesti macar? "

Asta dup? ce dintr-o dat? poza nu e forge-uit?.

Da, am citit.

?i cum toat? lumea ?tie c? voi face?i tot împreun? suntem siguri c? s-a mai leak-uit ?i altceva, e o chestiune de timp pân? afl?m ?i altele. Iar pentru faza de mai sus NU ne putem risca s? v? p?stra?i titlul pentru c? nu avem nicio garan?ie c? r?mâne privat ce-i acolo.

Link to comment
Share on other sites

Amândoi sunte?i implica?i în asta, s? v? aduce?i aminte pentru când v? mai lua?i de mân?.

[ATTACH=CONFIG]76[/ATTACH]

IN POZA POSTATA DE TINE Nu ZICE NIMIC DE MINE!!!

Ai luat o decizie aiurea fara sa te gandesti macar ca nu am fost implicat.

Vreau scuze in.mod public si rank-ul inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kronzy
PM de la Aerosol: "In poza spune de kronzy nu de mine, deci pt ce remove mie?

Tu citesti macar? "

Asta dup? ce dintr-o dat? poza nu e forge-uit?.

Da, am citit.

?i cum toat? lumea ?tie c? voi face?i tot împreun? suntem siguri c? s-a mai leak-uit ?i altceva, e o chestiune de timp pân? afl?m ?i altele. Iar pentru faza de mai sus NU ne putem risca s? v? p?stra?i titlul pentru c? nu avem nicio garan?ie c? r?mâne privat ce-i acolo.

Nu am leak-uit nimic,in fine,aratami dovezi cum ca eu am dat asa. in scris pot zice si eu ca nu stiu cine mi-a zis ca la VIP sunt "filme pono cu anda adam"

Are @CM3D dovezi ca eu am dat asa ceva?

Link to comment
Share on other sites

IN POZA POSTATA DE TINE Nu ZICE NIMIC DE MINE!!!

Ai luat o decizie aiurea fara sa te gandesti macar ca nu am fost implicat.

Vreau scuze in.mod public si rank-ul inapoi.

Corec?ie: AM luat. ?i da, m-am oferit eu s? îl scot deoarece n-am fost de acord cu promovarea ta, spunând c? e mult prea devreme. Ceea ce s-a ?i demonstrat, e?ti prea necopt pentru astfel de responsabilitate.

Umbla?i numai dup? rep-uri, like-uri ?i rang-uri de parc? asta înseamn? acest forum. Dac? v? pas? a?a de mult atunci vede?i-v? de treab? ?i comporta?i-v? normal ca orice alt user care-?i vede de treab? ?i nu umbl? dup? haiabâcuri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kronzy
Corec?ie: AM luat. ?i da, m-am oferit eu s? îl scot deoarece n-am fost de acord cu promovarea ta, spunând c? e mult prea devreme. Ceea ce s-a ?i demonstrat, e?ti prea necopt pentru astfel de responsabilitate.

Umbla?i numai dup? rep-uri, like-uri ?i rang-uri de parc? asta înseamn? acest forum. Dac? v? pas? a?a de mult atunci vede?i-v? de treab? ?i comporta?i-v? normal ca orice alt user care-?i vede de treab? ?i nu umbl? dup? haiabâcuri.

Ok,sa zicem ca am facut leak(sa zicem). O dovada cand eu am zis ca e la VIP aia?

Link to comment
Share on other sites

Corec?ie: AM luat. ?i da, m-am oferit eu s? îl scot deoarece n-am fost de acord cu promovarea ta, spunând c? e mult prea devreme. Ceea ce s-a ?i demonstrat, e?ti prea necopt pentru astfel de responsabilitate.

Umbla?i numai dup? rep-uri, like-uri ?i rang-uri de parc? asta înseamn? acest forum. Dac? v? pas? a?a de mult atunci vede?i-v? de treab? ?i comporta?i-v? normal ca orice alt user care-?i vede de treab? ?i nu umbl? dup? haiabâcuri.

PAI MI-AM CASTIGAT RANK-UL SI IL VREAU INAPOI, ATATA TIMP CAT NU AI O DOVADA CARE SA MA INCRIMINEZE PE MINE DEMONSTREZI CA TE ROADE.

MA DOARE IN PULA DE LIKE, MA DOARE IN PULA DE REP, DAR STIU CA RANK-UL L-AM PRIMIT PE MUNCA DECI IL VREAU LA LOC, CERE-TI SCUZE FIINDCA AI ABUZAT DE CALITATEA DE ADMIN SI MI-AI BAGAT NUMELE IN CACATURILE TALE.

Link to comment
Share on other sites

Scuze? Îmi pare r?u c? nu ?i-am dat ban pentru ce ai f?cut, restul n-au fost excep?ii. Dac? vrei s?-?i mai p?strezi contul atunci stai pe forum în banca ta, altfel î?i promit c? nimeni din staff nu se mai bag? pentru tine ?i cândva tot o s? aduni cartona?e ro?ii de la înc?lcare reguli. Deja e?ti nesim?it!

Link to comment
Share on other sites

Scuze? Îmi pare r?u c? nu ?i-am dat ban pentru ce ai f?cut, restul n-au fost excep?ii. Dac? vrei s?-?i mai p?strezi contul atunci stai pe forum în banca ta, altfel î?i promit c? nimeni din staff nu se mai bag? pentru tine ?i cândva tot o s? aduni cartona?e ro?ii de la înc?lcare reguli. Deja e?ti nesim?it!

DE CE NESIMTIT MA OMULE CA NUUUUU AM FACUT LEAK SI TU IMI DAI REMOVE CA ASA VREI TU?

CE PULA MEA ORI NE RESPECTAM ORI NE FUTEM INTRE NOI??!!!

PRIN TOT CE AI FACUT AI DEMOSTRAT CA ESTI UN OM DE NIMIC CE NU RESPECTA USERI, NU MI-AS FI PERMIS SA FAC LEAK

IN VIATA MEA MAI ALES DUPA CAT STIU CA AM MUNCIT!

Ps://Frumos cadou de ziua mea, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kronzy
Copil copac, îmi aduci aminte de Oust, un vechi membru exact ca tine.

De câte ori s?-?i spun c? nu am luat eu decizia asta de capul meu? Doar c? o astfel de pl?cere n-am putut-o refuza.

Ok,nu ai luat tu decizia dar vino cu o dovada ca am zis noi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...