Jump to content
wildchild

Aerosol/Kronzy - retrogradat

Recommended Posts

DE CE NESIMTIT MA OMULE CA NUUUUU AM FACUT LEAK SI TU IMI DAI REMOVE CA ASA VREI TU?

CE PULA MEA ORI NE RESPECTAM ORI NE FUTEM INTRE NOI??!!!

PRIN TOT CE AI FACUT AI DEMOSTRAT CA ESTI UN OM DE NIMIC CE NU RESPECTA USERI, NU MI-AS FI PERMIS SA FAC LEAK

IN VIATA MEA MAI ALES DUPA CAT STIU CA AM MUNCIT!

Ps://Frumos cadou de ziua mea, multumesc.

La multi ani! :)

Ai putina demnitate. Au fost cazuri in care administratori si-au pierdut functia si nu s-a facut atata caz. Nu se inchide forumul. Poti oricand sa iei VIP si sa ne demonstrezi ca am luat decizia gresita in cazul tau.

Link to comment
Share on other sites

Copil copac, îmi aduci aminte de Oust, un vechi membru exact ca tine.

De câte ori s?-?i spun c? nu am luat eu decizia asta de capul meu? Doar c? o astfel de pl?cere n-am putut-o refuza.

Omule pai ai luat decizie pentru ce, ca in poza aia nu sunt implicat.

hai sa dau si eu poza cu tine ca ai facut leak si sa ia remove si nedo ca e prieten cu tine.

ESTI AIUREA COAIE,DECIZIA E AIUREA!!!

La multi ani! :)

Ai putina demnitate. Au fost cazuri in care administratori si-au pierdut functia si nu s-a facut atata caz. Nu se inchide forumul. Poti oricand sa iei VIP si sa ne demonstrezi ca am luat decizia gresita in cazul tau.

E vorba ca si-a batut joc, ma doare in pula dar am castigat rank-ul si l-am pierdut degeaba!

Link to comment
Share on other sites

Ce s? spun decât la mul?i ani!?

Sper s? te coci cât mai devreme dac? vrei s?-?i faci carier? în acest domeniu. M? îndoiesc cât e?ti de pasionat de informatic? ?i securitate întrucât tot ce face e doar ca s? atragi aten?ie.

Ia caut? tu s? te respecte al?ii prin ceea ce faci f?r? s? fie nevoie s? te afi?ezi, atunci o s? conteze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ce s? spun decât la mul?i ani!?

Sper s? te coci cât mai devreme dac? vrei s?-?i faci carier? în acest domeniu. M? îndoiesc cât e?ti de pasionat de informatic? ?i securitate întrucât tot ce face e doar ca s? atragi aten?ie.

Ia caut? tu s? te respecte al?ii prin ceea ce faci f?r? s? fie nevoie s? te afi?ezi, atunci o s? conteze.

Bai tu citesti macar ce aberezi?

Care este motivul concret pentru care am primit remove, pentru ce ca a facut cineva leak? :|

NU AI DOVEZI SI ASTA ITI PROMIT CA NU O SA RAMANA ASA!!! @wildchild demonstreaza ca esti om cu bun simt si da-mi rank-ul inapoi, si daca vei avea o dovada CONCRETA cum ca eu am dat cuiva de la vip eu voi cere ban permanent si nu ma voi mai afisa pe forum.

nu cer nimic, vreau doar sa FI CINSITIT SI SA NU TE PORTI CA UN NIMENI.

IMI TARASTI NICK-UL IN CACAT DOAR FIINDCA NU MA PLACI SAU CUM?

Asa ai fost invatat, doar fiindca ai admin poti sa iti bati pula de toti iar ei sa nu riposteze?

Propun sa primeasca vip-ul inapoi doar daca demonstreaza ca stie 10% din ce posteaza.Si demonstreaza ca XSS-urile care au aparut pe rst nu au fost la vip pe hackforums.

Demonstrwez oricand ca acele xss nu sunt postate pe hf!!!

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Guest Kronzy

@wildchild , de ce ma ocolesti..., vreau dovada ca eu am zis asta.... asa ma duc si eu dau PM la un admin si zic ca cineva mi-a zis ce e la vip,dar n-am dovezi dar zic...,e okey?

Link to comment
Share on other sites

Gata bre, a fost suficient.

Au fost printscreen-uri, cine naiba crede?i c? a f?cut photoshop în timp-ul de pe chat în decurs de 1 minut, acela?i font>

Cu fazele astea a?i demonstrat amândoi c? nu sunte?i material de VIP, chiar dac? Aerosol nu era implicat direct. ?i-a dat c?r?ile pe fa??, e clar mult mai interesat de rang decât de scopul acestui forum. Nu mai amenin?a c? sunt destui ca tine în ziua de azi, ai lungit-o pentru c? mul?i ?i-au dat pace c? i-ai tot b?tut la cap ?i au preferat s? dea un click s? te fac? s? taci decât s? te aud? cum miauni.

Mai vre?i dovezi pentru care vre?i VIP? CAPS LOCK-ul ?i mâ?âiala e motivul pentru care Aerosol nu mai pup? VIP dac? î?i men?ine atitudinea asta.

N-am f?cut abuzuri, dar dac? mai aud ceva pe tema asta se las? cu ban-uri, c? a?i sc?pat mult prea ieftin.

Du-te ?i bea o bere de ziua ta, nu sta pe forum.

Thread closed!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...