Jump to content
1337

ban pentru sleed

Recommended Posts

Multumesc @1337 , dar nu cred ca ma incadrez pentru ban. SI nici nu am nevoie de functie, las pe altii, nu dau nume, Aerosol, sa pupe in cur pentru functii. Sunt altii care merita vip, @Worm64, tu, blegu si mai sunt [scuzati daca am omis pe cineva], dar eu nu prea pot sa sufar pupincurismul si laudele inutile si pentru asta mai bine sa mi se stearga contul si sa i-au ban permanent decat sa ma dau "bine si sa sug pula" pentru vip si/sau sa obtin alte privilegii. Sper ca cei din Staff sa nu mai promoveze poponari, pupincuristi si idioti, nu dau numele, ca stiti despre cine vorbesc si mai bine sa faca un challenge special pentru vip, un challenge pe mai multe nivele, sa vada daca cel ce merita aceasta functie cunoaste, macar basic, HTML, JS, C, Unix, PHP, Networking,Fuzzing, sau daca e sa aducem in discutie, despre cum Cmed il intreaba pe aerosol, ce face <br> si asta habar nu are, nu are rost sa discutam despre Vip. Asa vad eu ca ar trebui sa se claseze anumite principii, dar aici e alta poveste.

Cum zicea cineva, nu ma bag man :).

Edited by em
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...