Jump to content
J

Sugestie Show-Off

Recommended Posts

Propun interzicerea postarilor care contin deface-uri facute la plesneala fara un motiv anume. In primul rand,este o fapta penala iar in al doilea rand nu da bine la imaginea forumului al carui scop este securitatea it. Cred ca a venit vremea sa stopam acest fenomen de a distruge munca altuia si sa invatam sa fim oameni buni si sa construim pentru viitorul nostru.

Edited by J
Link to comment
Share on other sites

Nu e amuzant deloc sa vezi site-uri random sparte de copii de 13 ani carora le place sa dea cu havij, unii oameni nici nu au backup, si copii le sterg totul de acolo.

Offtopic:

Eu as percepe mai amuzant un topic la noua categorie recomandari care sa faca o recomandare negativa unui serviciu, dar care sa castige si rpi-ul ala.

Link to comment
Share on other sites

Nu e amuzant deloc sa vezi site-uri random sparte de copii de 13 ani carora le place sa dea cu havij, unii oameni nici nu au backup, si copii le sterg totul de acolo.

Offtopic:

Eu as percepe mai amuzant un topic la noua categorie recomandari care sa faca o recomandare negativa unui serviciu, dar care sa castige si rpi-ul ala.

Mie mi se pare amuzant c? nu trece o lun? ?i bubuie ziarele c? au fost ridica?i. Cel pu?in se justific? existen?a a câtorva salarii la DIICOATE. Ce, tu dac? ai fi detectiv ai vrea doar cazurile super grele ?i s? ai b?t?i de cap, sau vrei s? ai multe cazuri rezolvate la activ?

D?-i în pana mea, sparge?i fraierilor ?i da?i deface c? numai a?a ajunge?i s? o lua?i la caca. Abia apoi o s? înv??a?i s? pre?ui?i libertatea ?i munca cinstit?.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...