Jump to content

Recommended Posts

Nu vreau sa fiu injurat , sau ceva de genul . Ajutati-ma si pe mine ca tot am cautat pe net cum sa aflu vulnerabilitatea unu.i site , si tot n-am gasit am gasit doar prostii ...Un tutorial "clar" mi-ar fi de folos , sau cateva sfaturi . Multumesc (Fara injuraturi va rog , sunt un om ca orice om , merita fiecare sa stie cate ceva :) ).

Edited by Tell10
Link to comment
Share on other sites

Tu ceri un panaceu care vindec? toate felurile de cancer. Nu exist? un tutorial general care s? fie solu?ie la toate, trebuie s? înve?i cum func?ioneaz? mecanismele înainte s? le exploatezi.

Tu practic vrei s? alergi la maraton ?i nu e?ti înc? capabil s? stai în picioare.

Link to comment
Share on other sites

Tu ceri un panaceu care vindec? toate felurile de cancer. Nu exist? un tutorial general care s? fie solu?ie la toate, trebuie s? înve?i cum func?ioneaz? mecanismele înainte s? le exploatezi.

Tu practic vrei s? alergi la maraton ?i nu e?ti înc? capabil s? stai în picioare.

Cum ziceam , invata sa vorbesti daca injuri nu ajuti la nimic ^^ . Am cerut un mic ajutor , nu cred ca te-am omorat .:)

Link to comment
Share on other sites

Nu ?tiu ce cau?i pe forumul ?sta dac? nu faci diferen?a între o înjur?tur? ?i un sfat.

Pentru pentesting î?i trebuie mult mai mult? minte, altfel tot ce o s? reu?e?ti o s? fie doar un phishing sau trojan cu care s? te lauzi prietenilor de la bloc.

Se pare c? totu?i au luat pre?colarii vacan?? ?i ?i-au pus unii în cap s? înve?e hacking.

Link to comment
Share on other sites

Nu ?tiu ce cau?i pe forumul ?sta dac? nu faci diferen?a între o înjur?tur? ?i un sfat.

Pentru pentesting î?i trebuie mult mai mult? minte, altfel tot ce o s? reu?e?ti o s? fie doar un phishing sau trojan cu care s? te lauzi prietenilor de la bloc.

Se pare c? totu?i au luat pre?colarii vacan?? ?i ?i-au pus unii în cap s? înve?e hacking.

Gandesti ca un copil obosit -.- . 1- Esti cam tare in gura pe forum , in realitate (daca ai viata reala) esti doar un copil frustrat , si care nu ai pic de minte . M-am lamurit si de comunitatea asta . Mult success -.-

Link to comment
Share on other sites

Gandesti ca un copil obosit -.- . 1- Esti cam tare in gura pe forum , in realitate (daca ai viata reala) esti doar un copil frustrat , si care nu ai pic de minte . M-am lamurit si de comunitatea asta . Mult success -.-

Tocmai te-ai descris pe tine... trist.

Link to comment
Share on other sites

Gandesti ca un copil obosit -.- . 1- Esti cam tare in gura pe forum , in realitate (daca ai viata reala) esti doar un copil frustrat , si care nu ai pic de minte . M-am lamurit si de comunitatea asta . Mult success -.-

Dupa ce omul iti da o bucata de paine, tu iei bata si ii dai in cap. Stai jos ai 2, mars pe santier.

Link to comment
Share on other sites

Gandesti ca un copil obosit -.- . 1- Esti cam tare in gura pe forum , in realitate (daca ai viata reala) esti doar un copil frustrat , si care nu ai pic de minte . M-am lamurit si de comunitatea asta . Mult success -.-

Summerfag confirmed, tu esti singurul copil obosit, tireaza-te pe hackforums, acolo-i de tine.

Link to comment
Share on other sites

Gandesti ca un copil obosit -.- . 1- Esti cam tare in gura pe forum , in realitate (daca ai viata reala) esti doar un copil frustrat , si care nu ai pic de minte . M-am lamurit si de comunitatea asta . Mult success -.-

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Gandesti ca un copil obosit -.- . 1- Esti cam tare in gura pe forum , in realitate (daca ai viata reala) esti doar un copil frustrat , si care nu ai pic de minte . M-am lamurit si de comunitatea asta . Mult success -.-

Chiar as vrea sa te intalnesti cu Wild* si sa-i spui chestia asta in fata :)) Omul te poate invata mai multe chestii decat te-au invatat toate persoanele pe care le-ai cunoscut de cand te-ai nascut tu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...