Jump to content
wirtz

Vand reclama pe site cu trafic din ce in ce mai mare. Merita citit.

Recommended Posts

Salut,

O perioada nu am fost online asa ca la cate notificari am nu le pot verifica in timp util. Am nationalisti . ro vedeti in alexa rankul plus in t5: www.nationalisti.ro - Statistici Trafic Web Google Analytics, Evolutie afisari, unici, comparatii

Reclama pe minim 3 luni de 300x250 (doua spatii disponibile) cost: 100 euro.

Adverturi facute de cumparatori: 15 euro.

Likeuri pt pagini de facebook (nespamate) - 10 euro / mia.

Banii se dau la final in cazul likeurilor si le aduc doar in cauzul membrilor cu vechime pe forum.

Va rog sa ma contactati la webmaster @ nationalisti . ro cu subiectul: cumpar reclama sau likeuri. intru rar pe forum.

Va multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Bineinteles , acel tip de script cere confirmare ulterior suspenda pagina de facebook. Cine sa ales cu pagina suspendata asa ii trebuie daca cumpara like-uri de la toti cer care spun ca vand

Salut,

Tin sa va anunt ca este total gresit. Vedeti pagina Incorect.org sau Poporul Roman de pe facebook. cum le-am adus. si dc sa scot acel script atat timp cat imi asigura un trafic cat de cat bun?

L.E.: da, o poate suspenda pe maxim 2 saptamani dupa care isi revine, apoi o suspenda o saptamana daca depaseste pe zi un nr de 600-800likes. dupaia merge oricat ai baga. nu mai cere confirmare mereu. f f rar. am aproape 200k pe incorect. si alte pagini.

Eu va pot aduce sa spunem pe zi un maxim de 400likes ca sa nu intrati in belea cu facebook. un total de 1000 pe saptamana - o sapt jumtate si apoi ii dam drumul iar. cum doriti voi. sfatul meu sa nu intre la spam cum zice baiatul de mai sus care pe jumtate are dreptate.

Va mai pot face o treaba insa cu un banner dar ala costa mai mult. Popup cu Ion Antonescu care il vedeti in caz ca cienva nu face click sa inchida inainte si sa dea like unde pun eu comanda, intra la dvs pe site. cu link dofollow bineinteles. Singura mea cerinta e sa nu fie siteuri xxx sau de hacking ori alte treburi interzise de lege.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

vezi rubrica stiri si am ajutat destule persoane cu likeuri la pret redus care au evoluat cu siteurile. eu nu-s hacker ca tine , eu ma axez pe social media mai mult si trafic. logic ca ajut lumea. doreai sa pun reclamele cu 100 euro? sa fim seriosi. oricum multumesc pt modul in care te-ai exprimat.

l.e.: fa-i unfollow ca n-am nevoei de backlinks de aici. nu e nisa mea. daca la asta te referi. azi ma sunase tex si am zis ca nu ma mai bag in discuti decat la marketing. atata tot. deci uitati de scandalurile mele. poti sterge mizeriile din trecut cauzate de mine. fiecare sa faca ce doreste in rest, sa ma jigneasca sa faca ceea ce isi propune. nu imi pasa. eu imi przint serviciile negociabile cu membri vechi (ca sa nu zici ca nu ajut) si cam atat. ms iar pt caracterizare.

l.e. 2: daca tot spui ca nu am ajutat... hai sa nu zic ca nu ma simt putin jignit... dar uite, gaseste tu clienti si dau daca tu gasesti la juma din pret iar din acel pret eu donez RST-ului. macar atat pot face.

eu imi platesc doar hostingul, doresc sa cumpar dedicat, deasta cu reclamele. din adsense, etarget si restul ce vezi pe site is bani de trait, de asigurari medicale de o pensie privata... ca fac destul si asa... nu ma tine mami si nu-s nici programator mare ca unii de pe aici sa pot lucra la o companie care sa-mi asigure tot. fac si eu ce pot si totul este negociabil in functie de bugetul si rangul fiecaruia de pe forum. daca mai ai nevoie de referinte eu nu ma laud cu tex, dar te rog sa vb cu el, stie ca nu-s mizerabil cu nimeni si chiar lui i-am promis ca nu mai ma bag in seama cu absolut nimeni nici daca primesc jigniri.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Adica ai ajutat cu reduceri la propriile servicii?

adica totul la mine este negociabil spre ex la reclame la membri vechi pe forum discountul ajunge in functie de cat au ei buget de aruncat. in cazul likeurilor de facebook alea le fac doar la beieti vechi cu rang aici pe forum si palta se face dupa. mereu am facut asa. eu nu tepuiesc..... nu-s jid*v

AAA... p.s. eu tin un baiat cu o reclama nelimitata fara sa-mi plateasca nimic. e fost membru rst. are un salon. westlookul ala. astasa nu zici ca nu am ajutat... si omu chiar mi-a zis ca a crescut rankingul la site. fac si eu ce pot.... ma ajutase odata cu 45 lei cand aveam o datorie (in 2011) si de atunci il ajut pe termen nelimitat de ani de zile si cat o sa tina siteul

@alecseu : nu e forum nazist. te rog sa lasam astea. am promis ceva cuiva ca nu mai ma bag in dinastea pe un forum de acest gen si punct.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

@wirtz

ia ajuta-ma pe mine gratis la facebook-ul pt twitch stream :)), ca sa le faci necaz :)))

Pare interesant ce zici, dar decat sa vinzi, avand in vedere ca nu te costa nimic ceea ce faci, mai bine alegi random cate unu pe rts si-l ajuti cu ce are site/facebook/masa iar pe viitor sigur o sa primesti si tu ajutor daca ceri, tot gratis.

PS: ce am zis mai sus cu facebook-ul meu, nu o lua de serios ca nu mai fac stream, lipsa de bani pt reclama :)), eram doar curios.

Link to comment
Share on other sites

@Gecko exact , tipul se crede superior, dar datorita metodei sale de lucru ( un inflect clickjacking de pe google ) multi au avut surprize cu pagini blocate spre exemplu icmovie poate isi aduce aminte dl Wirtz care nici macar banii inapoi nu ia inapoiat, 2: traficul sau nu este unul legitim ci este adus din jing ;) ( upsss nu am vrut sa te dau de gol ) el practic vinde praf in ochii.

Tocmai de aceea vinde pachet pe 3 luni minim pentru ca nu poti sa iti recuperezi banii inapoi indiferent de motiv. ulterior cine se inhaita cu el nu doreste sa mai lucreze si sunt destui pe aici..

Nici eu nu sunt usa de biserica dar il cunosc pe tip ( are aceleasi posturi pe inca 2 forumuri )

Wirtz sterge-te la gura cand vorbesti cu noi.

RST te face om , putin respect nu ar strica.

Cu mare drag si tare mi-as dori sa te respect anal ( mi-am castigat eu un ban... pe care il voi lua cu mandrie )

Link to comment
Share on other sites

@alinpetre - poti sa dovedesti cele spuse de tine ?

Eu as vrea sa cumpar de la el, insa remarca ta in legatura cu traficul "jing" mi-a pus unele intrebi.

Deci te rog sa imi spui/sa ne spui mai concret de unde sti ca traficul vine din jing, bineinteles cu dovezi, ca de vorbe de 2 lei suntem satui toti.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Simplu: Am dorit eu sa cumpar de la el , mi-a dat printscreen toate bune si frumoase , ulterior am ramas socat la un trafic de 40k.... stii cate pop-uri deschidea pe zi ? 100 stii de ce? :) pentru ca era surf trafic, real 100 , si in surf 39900 :)), ceva mai frumos de atat ?

Cu privire la like-uri , trebuie sa explic si ce face jingling si ce se intampla dupa o scurta perioada cu pagina? ca o fac personal.

3: Daca incerci sa ii inscrii site-ul tipului in alte sisteme de surf gen addmefast ( este deja inscris ) - Hitleap este deja inscris dar nu poate aduna atat de mult trafic de acolo asa usor asa ca a preferat si jing.

Din analitics lui rata de respingere este de peste 70% :) ce iti spune asta? perioada de sedere pe site este de sub 60 sec , ce iti spune asta? :)))

Link to comment
Share on other sites

chair acum am primit o comanda de la un baiat care ii pastrez numele momentan secret.daca doreste domnul B sa zica cine e sa o zica.... chiar i-am zis sa imi dea cat vrea si dupa ce verifica utilizator cu utilizator nu boti. p.s. @Gecko , eu am pus sa ma contacteze pe mail pt ca eu nu prea sunt peacasa si intru de pe tel de multe ori pe mail. aia e treaba si vreausa rezolv comenzile cat mai repede. in rest te salut.

vreti likeuri de proba gratis pt rst forums sa verificati utilizatorii sa vedeti daca sunt reale? sa ma contacteze un admin principal si le aduc gratuit. apoi sa-mi spuneti ca ofer servicii proaste. cu deosebita stima...w.

Link to comment
Share on other sites

Ce tigani sunteti, va comportati cum omul asta cum o faceti si cu Aerosol, aveti aere in voi si sunteti in realitate niste marginalizati social. Nu imi pasa ca o sa imi dati dislike, stiu bine ca toti cei care o sa o faca sunt aia afectati care s-au simtit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...