Jump to content
Whai_Nooa

Messenger for Desktop

Recommended Posts

Un tân?r de 18 ani din Romania a creat dou? aplica?ii pentru Windows, Linux ?i Mac prin care putem vorbi pe Facebook Messenger ?i WhatsApp f?r? s? folosim telefonul sau browserul, potrivit adevarul.ro.

Aplica?ia, disponibil? la acest link, face ca Facebook Messenger s? fie o aplica?ie de sine st?t?toare în Mac OS X sau Windows ?i te ajut? s? nu mai pierzi timpul pe Facebook dac? interesul t?u este numai de a comunica cu prietenii, nu ?i de a le vedea fotografiile cu mâncare sau pisici.

Alexandru Ro?ianu, tân?rul care a inventat-o, a f?cut prima versiune pentru Facebook Messenger for Desktop în ziua în care re?eaua lui Mark Zuckerberg a lansat versiunea web – messenger.com. „Prima versiune am f?cut-o în trei-patru ore, apoi am ad?ugat temele, am rescris o parte din cod, m-am chinuit s? fac notific?rile s? mearg? ?i toat? integrarea cu sistemul de operare“, m?rturise?te el.

Sursa: Aplica?ia Messenger pentru PC, inventat? de un tân?r român care vrea s? nu mai pierzi timpul pe Facebook

GG!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...