Jump to content

Recommended Posts

Salut, sunt Robert si m-am alaturat voua datorita faptului ca sunt un pasionat de securitatea web dar sunt incepator, sper ca aici sa imi fac "prieteni" care ma pot ajuta in acest domeniu si sa acumulez cat mai multe cunostinte. Cate ceva despre mine, recent m-am apucat sa invat despre networking si sa-mi mai imi imbogatesc cunostintele fata de sistemul linux, ca limbaj de programare inca nu m-am decis care l-as putea alege dar ma gandesc sa aleg java sau python.

Edited by CainMark
Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt Robert si m-am alaturat voua datorita faptului ca sunt un pasionat de securitatea web dar sunt incepator, sper ca aici sa imi fac "prieteni" care ma pot ajuta in acest domeniu si sa acumulez cat mai multe cunostinte. Cate ceva despre mine, recent m-am apucat sa invat despre networking si sa-mi mai imi imbogatesc cunostintele fata de sistemul linux ca limbaj de programare inca nu m-am decis care l-as putea alege dar ma gandesc sa aleg java sau python.

Saut.Sistemul Linux ca limbaj de programare?

Link to comment
Share on other sites

Salut ?i pa!

Când am timp o s? prime?ti ban permanent pe toate conturile tale, care sunt f?cute cu zecile m?i quadxenon. ?i te asigur c? o s? ajungi persoana non-grata pe forum, un polonic II varianta masculin?.

Îmi dau seama cât de serios e?ti ca om dac? ai atâta timp liber s?-?i faci zeci de conturi ?i s? postezi drept anumite persoane.

Link to comment
Share on other sites

Buna, sunt Bea si chiar daca ratez virgule sau semne de punctatie nu trebe sa corectati si voi atata

Eu cred ca voi persoanele de genu vostru, gen care sar de cur in sus ca a luat ban,ca nu stiu cine la injurat,ca a primit kick pe nedrept,dupa ban faceti alte sute de zeci de conturi, aveti probleme psihologice...

Totusi e lume virtuala, nu intereseaza pe nimeni ca ai ban si ca nimeni nu te baga in seama.

Ce va mai place sa va futeti timpul aiurea...

"Prochnost"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...