Jump to content

Recommended Posts

  • Active Members

Ba baieti dar visatori sunteti ma. Voi credeti ca daca apar inainte, apar gratis? Atat de prosti si de distrusi ii credeti pe aia de acolo? Pai un fursec, o prajitura sa nu manance si gura lor? Vi le dau voua gratis?

Link to comment
Share on other sites

Salut , ba
- nu se lasa spatiu intre virgula si cuvantul care il precede. Daca incepi o propozitie cu "ba", macar incepe-o cu "B" mare. (de ex. Ba berbecule!)
vre-o
- se scrie legat, fara cratima. Aceasta se foloseste pentru substituirea unei litere, spre exemplu "ziceti-mi" = ziceti imi mie.
sansa sa gasesc si eu un 50/60% sanse
- ce fel de exprimare e asta?
astept pm raman dator
- nici un semn de punctuatie?

4, stai jos! Daca macelaresti propria-ti limba in asa hal, sa pici cu succes! >:D<

ON: daca nu ai observat pe la televizor, se lasa cu amenzi grele si chiar parnaie pentru chestii din astea. Daca se fac manareli, probabil vor fi intre cunoscuti, nu pe un forum public unde vine Ion Pishta cerand.

Link to comment
Share on other sites

Am auzit zvonuri ?i vreau s? ?tiu dac? sunt adev?rate.

Îmi trimite careva pe PM subiectele, sunt curios dac? chiar acelea pic? mâine?

Precizez c? am dat bacul de mul?i ani ?i nici n-am cunoscu?i care dau, to?i prietenii fiind de-o genera?ie cu mine.

Prin urmare vreau s? v?d dac? e pe buna faza sau nu.

Deci, care mi le ofer?? Ave?i cuvântul meu c? r?mân private, în caz contrar îmi dau ban.

Eventual dac? ave?i dreptate v? recomand pe viitor. Considera?i asta un fel de Escrow. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...