Jump to content
Aerosol

Sugestie Reputation Received

Recommended Posts

Propun sa fie vizibile si mesajele private, sa vedem pe cine lingi in cur si cui ii sugi pula.

Ce bou esti, nu ai coaie ca sa scrii asta cu user-ul tau real?, sigur esti un pulamica care se crede smecher ca face si el ca oaia ce fac si alti prosti (sa se tot ia de aerosol aiurea ca asa e "la moda" intre poponarii de pe forum)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca s-a adaugat si o regula ca butonul pentru reputation power nu e pentru a injura.

De ce nu faceti ca toti useri sa vada de la cine primesc rep? nu e o chestie chiar asa top secreta, asa nu se vor mai injura prin Reputation coment.

Esti obsedat de reputatie,like-uri etc. Ce te fute grija cine iti da rep? E o rep virtuala,nu te incalzeste cu nimic.

Link to comment
Share on other sites

Esti obsedat de reputatie,like-uri etc. Ce te fute grija cine iti da rep? E o rep virtuala,nu te incalzeste cu nimic.

Nu e vorba de rep, e vorba de injuraturile adresate prin rep.

Le raportezi unui admin sau le postezi la reclamatii.

dar nu e mai usor ca un admin sa seteze ca toti useri sa vada de la cine primesc? ( sa nu mai trebuiasca sa deranjeze administratori?

Propun sa fie vizibile si mesajele private, sa vedem pe cine lingi in cur si cui ii sugi pula.

iesti tare coae!

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Daca sunt probleme le poti raporta echipei. Nu cred ca e bine sa fie userul vizibil pentru ca sunt unii (nu dam nume, persoanele de fata se exclud :D ) care doar imita ce fac altii, nu sunt obiectivi, care chiar sufera pentru asemenea lucruri. Spre exemplu userului A nu ii place ce a scris userul B. Merge si ii ia din rep. Userul B fiind hater si necopt la minte merge apoi si trage userului A din rep fara motiv, doar de ciuda. Si eventual isi face si ceva conturi pentru acelasi scop. Nu conteaza ce e postat. Doar cum crezi ca eu am adunat atatea sute de dislike-uri si -rep? Copii frustrati crezand ca impresioneaza. Misto ar fi sa fie si like-urile/dislike-urile anonime. Ca pe aici mai totul se ia personal, rar se face deosebire de viata reala si multi sunt intepati, sufera de nebagare in seama, etc. Ar fi mai multe de zis dar am scris mult prea multe deja pentru un topic inutil caci toata treaba e pentru copii care sunt nesiguri de ei insisi, au probleme emotionale si au nevoie la fiecare pas de aprobarea celor din jur, de aplaudaci.

Link to comment
Share on other sites

Uite de exemplu sunt multi handicapati din astia: 02-07-2015 03:56 PM Thread: Sugestie Reputation Received

esti prea prost :)) .........mi-ar place sa stiu cine e mucosul retardat..................da mai e si asa de prost in cat crede ca mi-a dat rep negativ (si mi-a dat neutru, culoarea gri ca n-are puncte), unii sunt asa de boi ca nici nu stiu cum se foloseste un forum, 'bag picioarele.

//Alt pulamica: 02-07-2015 04:20 PM Thread: Sugestie Reputation Received

Primesti neutru cand cine iti da rep nu are rep inca. Tu in schimb nu stii cum functioneaza un forum. -REP pentru ca te crezi destept si nu esti nici pe departe

S-o futi pe ma-ta in cur si in pula ca n-are pizda jeg de balega ce esti, mai esti si handicurist si nu stii sa citesti, ce ai zis tu am zis si eu sugator de pule. Sa va futeti toti astia prosti mamele animale in cur.

Edited by num
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...