Jump to content
SynTAX

Wirtz seful PA ZONA!

Recommended Posts

bate tu un agent de paza si intra la ultraj... :) eventual incerca sa te bati duap ce ai gatul fu*ut... dar pe net tastezi rapid... ce sa mai... si nu se da nimeni mare neo-nazist, presa a spus, chair si eu ma intreb ce legatura are accidentul cu faptele mele de acum 10 ani... :)

kid nici macar psihic nu esti pregatit sa bati un agent de paza pt asa zisele tale ideologii,nu incercam sa te condam, ci doar las-o balta societatea e prea fututa ,ramai la adsense

Edited by pus
Link to comment
Share on other sites

@wirtz mie mi-e mila de tine. Sincer. Ai niste ideologii tampite si depasite,in sec 21 nationalismul e asociat cu neonazismul dupa cum probabil stiti ce comportament au neonazistii(decapitari,ataca negrii(nu tigani),imigranti pt simplu fapt ca nu sunt puri,albi,etc. Sa trecem peste,parerea mea de om batran e ca ar fi cazul sa iti schimbi putin viata,comportamentul. Esti ditamai flacaul,nu pari un om rau,ai viata inainte. Te-ai tatuat ca un luzar in excess,acum toti te privesc ca pe un ciudat. Am si eu tatuaje dar nu asa ca de puscarias,ci facute la salon. Nu cred ca ai vrea sa ii spui copilului tau povesti d-astea de"uite tata ce m-a caftit asta la spital" sau "uite tata ce muie i-am dat asteia". Nu asa construiesti o generatie. Acum nu ti-ar fi convenit sa fi "normal"(vb vine) sa nu ai cazier,sa dormi linistit fara dureri de oase? Asculta bn la mine si fa ceva cu viata ta! Ia-o ca pe un sfat de la un om care iti vrea binele.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...