Jump to content
ItsAleex

Salutare baieti, sunt nou in tot ce inseamna Hacking

Recommended Posts

As vrea sa ma prezint, sunt Alex aka DX am 14 ani si sunt din Bucuresti.

Sincer sa fiu, am dat de acest site din intamplare. Ma pasioneaza hackurile dar nu stiu de unde as putea incepe.

Sper ca aici o sa fiu binevenit si o sa pot invata multe lucruri.

Link to comment
Share on other sites

dar nu stiu de unde as putea incepe.
Ai categoria Tutoriale la dispozitie. Problema e alta, parintii tai stiu ce faci? Sau ma rog, ce vrei sa faci?
am dat de acest site din intamplare.
Iti spun cat pot de sincer.

HACKING-ul NU-I DE TINE. 1 LA MANA, TE-AI PREZENTAT, 2 LA MANA, NU AI VARSTA NECESARA. 3-ul o sa fie un mic sfat.

Pregateste-te de Evaluarea nationala dinnclasa 8a, aici nu o sa vezi cele mai noi tehnici in da le copiatului.

Link to comment
Share on other sites

Ai categoria Tutoriale la dispozitie. Problema e alta, parintii tai stiu ce faci? Sau ma rog, ce vrei sa faci?

Iti spun cat pot de sincer.

HACKING-ul NU-I DE TINE. 1 LA MANA, TE-AI PREZENTAT, 2 LA MANA, NU AI VARSTA NECESARA. 3-ul o sa fie un mic sfat.

Pregateste-te de Evaluarea nationala dinnclasa 8a, aici nu o sa vezi cele mai noi tehnici in da le copiatului.

Daca are 14 ani nu inseamna ca trebuie sa ii tii loc de mama pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Ai categoria Tutoriale la dispozitie. Problema e alta, parintii tai stiu ce faci? Sau ma rog, ce vrei sa faci?

Iti spun cat pot de sincer.

HACKING-ul NU-I DE TINE. 1 LA MANA, TE-AI PREZENTAT, 2 LA MANA, NU AI VARSTA NECESARA. 3-ul o sa fie un mic sfat.

Pregateste-te de Evaluarea nationala dinnclasa 8a, aici nu o sa vezi cele mai noi tehnici in da le copiatului.

Ce pula mea e cu tine ba? Besi inapoi in pestera de unde ai venit.

De ce nu e "hacking-ul" de el?

De ce 14 ani nu este o varsta necesara de a invata ceva?

parintii tai stiu ce faci? Sau ma rog, ce vrei sa faci?

Coaie lasati etnobotanicele. :|

@ItsAleex Bun venit

https://rstforums.com/forum/-tutoriale-.rst

Link to comment
Share on other sites

HACKING-ul NU-I DE TINE. 1 LA MANA, TE-AI PREZENTAT, 2 LA MANA, NU AI VARSTA NECESARA. 3-ul o sa fie un mic sfat.

Pregateste-te de Evaluarea nationala dinnclasa 8a, aici nu o sa vezi cele mai noi tehnici in da le copiatului.

Cine pula mea e?ti ca s?-i zici omului ce e ?i ce nu e de el? Te crezi la permise s? ai o vârst? anume? Las?-l s?-?i fac? via?a în felul lui.

Link to comment
Share on other sites

ItsAleex, Pot sa injure, atat teoretic cat si practic nu ma afecteaza.

Sorry daca te-am jignit cu primul meu post.

Daca domnii de aici erau mai destepti decat se dau atunci puteau sa vorbeasca cu cuvinte mai putin ofensatoare decat mine. Dar...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...