Jump to content
QuoVadis

Autodesk AutoCAD Design Suite Ultimate 2016

Recommended Posts

// scuze ca ma bag peste tine, dar poate mai au si altii nevoie.

Era un ebook cum sa primesti licente pentru Autocad 2014 sau 2015 valabila 3 ani.

Pentru cei interesati: =gGd0B3cBNTJv8CZs5CZy9Gci9Ge1NXZyN2buRXZuRnLj9WbvU3LxAjNwIDO4ATNvEWd092YhRmLw52Z

No hints.

Link to comment
Share on other sites

poti sa iei singur licenta de la ei, faci cont la ei pe education, selectezi University si cand dai request de licenta iti trimit una de 3 ani pe mail, eu am la 3ds max si autocad :), cat timp faci acel request de licenta de pe contul education ai nelimitate licente sa ceri.

Link to comment
Share on other sites

@aa7670 nu-ti tre mail cu edu sau alte mizerii, eu am cu kotzu@yahoo.com. Vb f serios, treaba merge, eu sunt inscris la link-academy.com pt studii de pregatire la certificat international autodesk si desigur toate proiectele le am in 3ds max si autocad, m-am dus pe autodesk, am facut cont de studii cu mail normal si asta a fost.

Link to comment
Share on other sites

@aa7670 nu-ti tre mail cu edu sau alte mizerii, eu am cu kotzu@yahoo.com. Vb f serios, treaba merge, eu sunt inscris la link-academy.com pt studii de pregatire la certificat international autodesk si desigur toate proiectele le am in 3ds max si autocad, m-am dus pe autodesk, am facut cont de studii cu mail normal si asta a fost.

Nu stiam, eu din ce citisem pe site imi spunea sa folosesc email "educational" si cum am acces la astfel de mail-uri ma oferisem sa le creez si sa le dau. Daca e asa cum spui tu, atunci danke, nu imi mai pierd eu vremea. Luati si faceti-va! Hai la AutoCAD neamule!! :D

Link to comment
Share on other sites

Atunci ori nu ai citit aici, ori nu stii sa citesti, ori nu ii bagi in seama pe cei care-ti strica scamatoriile.

Se putea sa nu te bagi in seama ca musca in cur la cal? Nu stau de citit ebook-uri, am altele de citit.

"Strica scamatoriile"? Cât c?cat poti sa mananci? Evident mult. Cu lopata. Direct din cisterna.

Nu te vad ajutand cu ceva membrii acestui forum deci jet inapoi in gaura de unde ai aparut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...