Jump to content
puscarie

Platforma Mini magazin online?

Recommended Posts

Caut o platforma , mica, robusta, pentru un mini magazin online cu cel mult 30-50 produse. Am nevoie de ceva nu prea complicat precum magento, etc .. sa ii pot da sau sa gasesc un design interactiv, sa pot integra usor metode noi de plata , etc, etc. Poate sa fie si cu bani, nu este problema.

Imi puteti recomanda si mie ceva, va rog? Eu am gasit asta dar nu este tocmai pe placul meu .. caut ceva in genul one click buy sau pe acolo.

MC Smart Shop - PHP Scripts | CodeCanyon

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

daca e ceva mic mai bine platesti pe cineva dp aici sa ti-l faca, ti-l face in 3 zile maxim cu 50$. Ti-l customizeaza cum vrei tu fara sa ai nevoie de theme.

p.s.: daca ai noroc sa dai de cineva care a mai facut asta ti-l face intr-o zi, ca deja are surse facute.

Link to comment
Share on other sites

@robertutzu

nu tre sa fi sarcastic, omul a cerut ceva mic, eu nu vad sa ceara ceva mai mult decat o pagina unde sa afiseze niste produse cu un pret, nu stiu daca e greu de facut gateway-ul de plata, depinde de om.

Poate ar fi mai bine sa vedem ce zice tipul, ca poate nu vrea sa plateasca nimic :))

Link to comment
Share on other sites

Nu am experiente placute cu cerutul de munca platita aici;

https://rstforums.com/forum/102508-caut-programator-modul-whmcs-plata-sms-online-mobilpay.rst

Nu cred ca isi iroseste cineva timpul cu 50$.

De ce shopmania? Oscilez intre easy shop sau cum ii spune si 2 scripturi de pe codecanyon.

Nu stiu ce "easy shop" zici ca nu gasesc nimic pe google, iar acel eshop-rapid e vai de capul lui din cate vad.

Am recomandat ShopMania ca sunt profesionisti si au preturi accesibile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...