Jump to content
StefanAlecu.

Salutare. (ง︡'-'︠ง)

Recommended Posts

????'mn? ziua, sunt ?tefan Alecu, am 13 ani (a? p?rea un pu?ti oarecare prost care a aflat de hacking, dar nu ?tie ce e acela un IP, dar nu sunt a?a), ?i sunt încântat s? v? cunosc.

????Sunt dintr-un sat la 14 km de Bac?u, numit Dumbrava (în nordul lui, nu la sud), din comuna Ite?ti, jude?ul Bac?u (de parc? atunci când zic c? sunt la n km de municipiu, nu a? fi din acel jude?, poate fiind câteva excep?ii). Când sunt olimpiade la român? sau la matematic? (acolo, pentru c? n-am avut p?rin?ii profi de matematic? sau s? am parte de nu ?tiu ce educa?ie, dar oricum, m? descurc la olimpiade) ?i zice diriga ?i/sau proful de mate s? m? duc, m? duc, dar din fericire, nu prea au mai fost olimpiade :). S? nu crede?i c? sunt tipul tocilarului ? :-B, înv?? logic, nu mecanic, ?i nu plâng c? am luat un 9.

????Am început s? înv?? Java (nu am înv??at, exersat, cum vre?i s-o lua?i nici ? din limbaj, mai am mult de înv??at, s? fiu sincer, ?tiu pân? la array-uri, adic? nu prea mult) de acum câteva luni, dar din cauza ?colii, tocmai acum am "readus din mormânt" gândul s? îl/o reînv?? (n.r. Java) acum câteva s?pt?mâni. Sincer, regret c? nu am înv??at mai devreme programare.

????Comunitatea mi se pare bun?, ?tiam de forum de ceva timp, dar tocmai acum m-am gândit s? m? înregistrez.

????tl;dr: Bun?, sunt ?tefan, am 13 ani, înv?? Java, pa.

Link to comment
Share on other sites

Cum s? o zic eu, nu sunt pe partea de hacking, spart website-uri, flood-uri, DDOS ?i altele, chiar dac? despre asta e forumul.

@blech cine e Reckon?

Reckon a fost cel mai tanar VIP pe RST in perioada 2013-2014, din pacate, a primit ban permanent din cauza unui dobitoc care nu a adus dovezi (Reckon a fost acuzat ca a folosit un bot pentru a da dislikes in continuu acelui dobitoc), iar staff-ul nu a facut nimic asa ca ban-ul respectiv a ramas permanent (fara dovezi).

@@@Bun venit, nu ne intereseaza adresa, ne intereseaza sa areti ce sti

Link to comment
Share on other sites

Reckon a fost cel mai tanar VIP pe RST in perioada 2013-2014, din pacate, a primit ban permanent din cauza unui dobitoc care nu a adus dovezi (Reckon a fost acuzat ca a folosit un bot pentru a da dislikes in continuu acelui dobitoc), iar staff-ul nu a facut nimic asa ca ban-ul respectiv a ramas permanent (fara dovezi).

@@@Bun venit, nu ne intereseaza adresa, ne intereseaza sa areti ce sti

Defapt @muistu1, nu eu am facut semnatura :))) ci un baiat de pe aici.

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...