Jump to content
Andrei

Domeniul serialepenet.ro a fost sechestrat de Ministerul Public

Recommended Posts

Si va mai considerati hackeri ,

Serialepenet.ro are in componenta alte 3 site-uri , fisierulmeu.ro , ascuns.ro si serialepenet.ro conduse de acelasi stelian din targu mures , ati palavragit pe aici de cu totul alte site-uri.

Fisierulmeu.ro a fost inchis si el un website cu un trafic aproximativ de 70k pe zi

Link to comment
Share on other sites

Si acum vor aparea trojane gen "Politia Romana" , doar ca se vor numii "Ministerul Public". Le-au dat idei la baieti.

Foarte buna ideea.

Cat despre filelist acest nu se va inchide din motive penale.

Deci, da. Probabil ca proprietarul a disparut fara urma.

Nu a disparut niciodata,eu cred ca se va redeschide serialepenet.ro dar nu in acesta perioada.

Nu stiu daca a fost cineva curios sa citeasca art.249 din Codul de procedur? penal?.

dar zice : Art. 249

Frauda informatic?

Introducerea, modificarea sau ?tergerea de date informatice, restric?ionarea accesului la aceste date ori împiedicarea în orice mod a func?ion?rii unui sistem informatic, în scopul de a ob?ine un beneficiu material pentru sine sau pentru altul, dac? s-a cauzat o pagub? unei persoane, se pedepse?te cu închisoarea de la 2 la 7 ani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...