Jump to content
gogosar.murat.valoare

Proiect nou. Pareri?

Recommended Posts

Un nou site in domeniul IT / Securitate s-a deschis de curand si va asteapta si pe voi pe el. Nu am copiat o alta comunitate, nu e al 11-lea site romanesc pe aceasta tema, multe au disparut si din cauza aceasta am decis impreuna cu cineva sa incepem un proiect nou.

Inca nu avem o tema personalizata si foarte mult continut, dar asta e doar o chestiune de timp. Daca intampinati probleme imi puteti lasa un PM.

Va invitam sa va inregistrati si sa faceti parte din aceasta noua "mini-comunitate". Momentan cautam Moderatori interesati sa ajute la dezvoltarea site-ului. Pentru detalii lasati-mi un PM. Nu voi reveni cu reply aici decat daca e ceva important.

Enter Here

Pareri ? Cele cu intentia de a jigni sau critica nu le voi baga in seama, cu asa ceva pierdeti timpul degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Nu vad rostul a >20 de forumuri de securitate ... unu si bun este suficient

Nici eu nu vad rostul a >20 de motoare de cautare (google, bing, yahoo etc) sau a milioane de retele de socializare sau a miliaone de supermarketuri, dar asta se numeste competitie, fiecare isi deschide ce vrea, cat o face pe banii lui.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...