Jump to content
ZeroDoi

Caut persoana care sa adauge produse intr-un magazin online

Recommended Posts

Salutare, caut o persoana sau 2 care sa adauge produse intr-un magazin online de birotica.

Momentan am nevoie pentru 500 de produse, si dureaza in jur de 5...6 minute pentru adaugarea unui produs. Titlu, poza, pret, descriere si c-am atat.

Site-ul ruleaza pe opencart si produsele le am intr-un catalog.

Doritorii sunt rugati sa lase aici un mesaj cu suma dorita.

* Pentru moment am rezolvat. Multumesc

Edited by ZeroDoi
Link to comment
Share on other sites

Plata o pot face prin paypal/transfer bancar/paxum.

Nu am un buget anume, astept sa primesc oferte din partea voastra si o sa il aleg pe cel care cere cel mai putin.( logic ). Problema mare este ca produsele le am intr-un catalog ( fizic ) si ori va trimit catalogul prin curier ori facem poze la el.

Link to comment
Share on other sites

Am primit mesaje cu sume de la 100 ron la 450 ron ... am ales o persoana de aici, mai pe seara o sa intre la mine in pc sa vada exact ce si cum trebuie sa faca, in caz ca nu ii convine ceva o sa discut cu voi iar.

Multumesc tuturor pentru interes.

Mai astept si eu poate castig 10 euro :-))

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau daca nu am postat unde trebuie, am ales o persoana mai veche pe forum, si am ales o oferta de 320 RON pentru cele 500 de produse adaugate. nu stiu daca e mult sau putin dar mi sa parut oferta corecta si persoana de incredere.

Oricum PE VIITOR eu am nevoie de 2000 de produse adaugate in acel magazin in caz ca persoana aleasa de mine nu mai vrea sa colaboram o sa caut alta persoana.

Multumesc inca odata tuturor.

Edited by ZeroDoi
Link to comment
Share on other sites

Parca erau 500 acum is 2000. Ba, eu cred ca-ti bati joc de oameni cu aptitudini.

si am ales o oferta de 320 RON pentru cele 500 de produse adaugate.

Oricum eu am nevoie de 2000 de produse adaugate in acel magazin in caz ca persoana aleasa de mine nu mai vrea sa colaboram o sa caut alta persoana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...