Jump to content
Zatarra

Te ia DNA

Recommended Posts

Nu este site oficial al politiei :))) asta e de dragul pentru a denunta prostii :)) nu are nici un temei legal :)))

f... milogi ca repede puneti botul, fan_em denunta-te pe tine :))) ca nu ti-a bagat suficienta inteligenta. @Zatarra intradevar ca initiati-va suna ok , doar ca definitia DNA nu inseamna sa raportezi medici , stomatolog sau militianul din colt , DNA este un organ axat pe o cu totul alta sfera... Romanul de rand sau ingust in minte are impresia ca dna inseamn superiorul politiei..., dna nu se ocupa de malpraxis , furturi , crime , violuri , sau anticoruptia la brutaria din colt

Link to comment
Share on other sites

Nu este site oficial al politiei :))) asta e de dragul pentru a denunta prostii :)) nu are nici un temei legal :)))

f... milogi ca repede puneti botul, fan_em denunta-te pe tine :))) ca nu ti-a bagat suficienta inteligenta. @Zatarra intradevar ca initiati-va suna ok , doar ca definitia DNA nu inseamna sa raportezi medici , stomatolog sau militianul din colt , DNA este un organ axat pe o cu totul alta sfera... Romanul de rand sau ingust in minte are impresia ca dna inseamn superiorul politiei..., dna nu se ocupa de malpraxis , furturi , crime , violuri , sau anticoruptia la brutaria din colt

?tiu c? nu este un site oficial al poli?iei. scopul site-ului este pentru a preveni pe viitor s? nu se întâmple accela?i lucru ?i la al?i oameni. Crezi ca dac? voiam s? denun? pe cineva o ardeam pe site-uri f?cute recent? sau pe internet?

Mai încet cu jignirile sau hai cu argumente.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul cred ca e un punct de plecare si pentru ei. Pune-te in pielea oricarui om care lucreaza acolo, cat de multe poti sa stii daca nimeni nu zice nimic? Investigezi tu totul?

Daca te uiti atent is date multe detalii exacte..

@alinpetre eu nu am de la tine :)

Edited by Zatarra
Link to comment
Share on other sites

Sa previi unde ma? :))) pe un site facut de unu la misto sa rada de voi? :)) ba stii ce inseamna DNA sau cu ce se ocupa DNA? ce denunti ma tu la DNA? malpraxisul? Ce argument sa iti dau?

Nu a spus nimeni c? este un site oficial.

?tiu c? nu este un site oficial al poli?iei. scopul site-ului este pentru a preveni pe viitor s? nu se întâmple accela?i lucru ?i la al?i oameni. Site-ul clar c? e facut la mi?to dar se indexeza în google SI ORICINE poate g?si la un mic search cu numele oricui detalii despre om.

scopul site-ului este pentru a preveni pe viitor s? nu se întâmple accela?i lucru ?i la al?i oameni. Crezi ca dac? voiam s? denun? pe cineva o ardeam pe site-uri f?cute recent? sau pe internet?
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
@Zatarra am pretentii de la tine , m-am uitat 30 de minute pe site am ras cu lacrimi 99% din ce este acolo nu are nici o legatura cu ce face DNA ... este o balarie de site

Probabil ca site-ul in cauza nu are temei legal dar oricum toata chestia se va muta pe internet in viitorul apropiat, mai ales ca anonimitatea esteposibila pe internet.

Link to comment
Share on other sites

Plangeri de tot cacatul am intrat putin la orasul meu si sunt niste acuzatii la care cunosc unele persoane acuzate si nu nici o legatura cu acuzatiile care sunt aduse. Firme inventate si zvonuri care circula si nu sunt adevarate. Ar trebuie pe undeva verificate acele acuzatii si dupa postate

Link to comment
Share on other sites

Plangeri de tot cacatul am intrat putin la orasul meu si sunt niste acuzatii la care cunosc unele persoane acuzate si nu nici o legatura cu acuzatiile care sunt aduse. Firme inventate si zvonuri care circula si nu sunt adevarate. Ar trebuie pe undeva verificate acele acuzatii si dupa postate

sau m?car un sistem de voturi la fiecare postare...

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
cred ca un atac ddos nu ar strica,asa sa se invete minte

Prietenas, tu macar gandesti inainte sa postezi? Cine se invata minte? Pai acolo nu posteaza proprietarul site-ului, ci oameni ca mine si ca tine. Tu daca dai flood, il ataci pe propietar, nu pe cei care au postat.

Si trebuie sa fii destul de distrus psihic ca tu, de exemplu, sa nu te duci sa te operezi de apendicita la medicul X doar pentru ca apare pe site-ul asta sinistru ca cere mita. Site-ul este un pamflet.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...