Jump to content
tromfil

RST Bashed

Recommended Posts

16 minutes ago, fbob said:

daca il schimba, vreau eu pe al lui. numerele alea de la sfarsit m'ar face sa ma simt ca aia din BeverlyHills90210 ;;) 

 

Si eu pe al tau dupa aia.

Link to comment
Share on other sites

selfbashed.

 

 Am plecat seara din FR cu masina. Pe la ora 23, pe drum, am vazut o benzinarie mare la Colmar. Zic, hai ca opresc, ma mai alimentez cu o cafea si abandonez ceva nasol mirositor la toaleta. Zis si facut, opresc acolo, iau un espresso scurt, il sorb repede si merg la toaleta.

 Abandonez eu treaba acolo si trag apa. Vad ca era deja infundat wc-ul si incepea sa creasca mult nivelul "marii". Mi-am dat seama ca e defect si ala de apa.... a tot curs acolo, ma gandeam ca nu se mai opreste in ma-sa....

Ala plutea deasupra, a dat peste wc, au cazut jos doua bucati de stiuca ce pluteau pe deasupra apei involburate si a intrat pe sub cabina in cabina cealalalta, plutind asa in deriva in mortii lui. Mi-au dat lacrimile de ras si nu stiam cum sa fug mai repede de acolo. Radeam odata de intamplare si odata cu gandul ca in cabina cealalalta ar fi putut fi un francez nenorocit! :))))))

 

 

  • Upvote 10
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
1 hour ago, aelius said:

selfbashed.

 

 Am plecat seara din FR cu masina. Pe la ora 23, pe drum, am vazut o benzinarie mare la Colmar. Zic, hai ca opresc, ma mai alimentez cu o cafea si abandonez ceva nasol mirositor la toaleta. Zis si facut, opresc acolo, iau un espresso scurt, il sorb repede si merg la toaleta.

 Abandonez eu treaba acolo si trag apa. Vad ca era deja infundat wc-ul si incepea sa creasca mult nivelul "marii". Mi-am dat seama ca e defect si ala de apa.... a tot curs acolo, ma gandeam ca nu se mai opreste in ma-sa....

Ala plutea deasupra, a dat peste wc, au cazut jos doua bucati de stiuca ce pluteau pe deasupra apei involburate si a intrat pe sub cabina in cabina cealalalta, plutind asa in deriva in mortii lui. Mi-au dat lacrimile de ras si nu stiam cum sa fug mai repede de acolo. Radeam odata de intamplare si odata cu gandul ca in cabina cealalalta ar fi putut fi un fracez nenorocit! :))))))

 

 

 

What a shitty day :( 

Edited by MrGrj
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Emrys1993 said:

Ai prea mult timp liber ;) ce ti se pare atat de amuzant ori ciudat tie in faptul ca am dat copy/paste si am specificat de la cine am copiat? 

Ori tu esti genu de persoana care merge sa "linga talpa" ori sa cauti atentie poate te baga si pe tine cineva in seama? 

 

Poate a vrut sa zica ca e penibil sa dai copyright pentru asa ceva... "Copyright". Cred ca venea Nytro si te dadea in judecata ca i-ai copiat semnatura pe un forum... Hai ba nene lasa-ne in pace, incerci sa ne arati cat de cult si civilizat esti, sloboz cu flegma...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Emrys1993 said:

Aha ok ... daca esti cioban tot la stana vei muri, daca "nu imi bag pula-n ma-ta pe forumuri" inseamna ca incerc sa iti arat ca sunt cult si civilizat... ai de plm ce a ajuns RST.

 

Ba amice, ce sclav esti... Incerc sa iti explic faptul ca asta e un lucru minor si ceea ce ai facut tu e penibil... Chiar asa de prost la cap trebuie sa fii sa nu iti dai seama? Ce pula mea? Acum umplem 2 pagini ca sa imi zici tu ca tu esti civilizat si eu sunt lache... Du-te pe mizeria aia a ta de forum care e mai buna ca RST si lasa-ne-n durerea noastra in pace.

 

Asta e un screenshot de pe mega forumul lui care cica e mai bun ca RST:

 

2F9q506.png

 

 

"Aplicatii pentru grad", "San Andreas", "Minecraft"... Mai bun ca RST... Suntem in 2018 ba, mars in pula mea de-aici.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, aismen said:

 

Ba amice, ce sclav esti... Incerc sa iti explic faptul ca asta e un lucru minor si ceea ce ai facut tu e penibil... Chiar asa de prost la cap trebuie sa fii sa nu iti dai seama? Ce pula mea? Acum umplem 2 pagini ca sa imi zici tu ca tu esti civilizat si eu sunt lache... Du-te pe mizeria aia a ta de forum care e mai buna ca RST si lasa-ne-n durerea noastra in pace.

 

Asta e un screenshot de pe mega forumul lui care cica e mai bun ca RST:

 

2F9q506.png

 

 

"Aplicatii pentru grad", "San Andreas", "Minecraft"... Mai bun ca RST... Suntem in 2018 ba, mars in pula mea de-aici.

Hai ca deja incepi sa imi ofilesti pula... cine a adus vorba de vreun forum aici? aici este vorba de o semnatura .... si despre faptul ca am pus Copyright la semnatura lu nytro ... ca tu vii si imi spui mie de forumuri de cacat sau mai stiu eu ce ai tu prin cap ... ce e pe acel forum nu te priveste nu iti place nu intri ;) te-ai bagat in discutia fara sa ai vreo legatura.

+ cine a spus ca e mai bun ca RST etc? te dai matur in pula mea dar vad ca ai o mentalitate de retard ... de copil... mai vrei sa iti "umplii si portofoliul"... esti ridicol.

+x2: O fii forum de cacat cu sa:mp/mc dar vad ca esti la curent cu el ;) 

 

Edited by Emrys1993
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Emrys1993 said:

Hai ca deja incepi sa imi ofilesti pula... cine a adus vorba de vreun forum aici? aici este vorba de o semnatura .... si despre faptul ca am pus Copyright la semnatura lu nytro ... ca tu vii si imi spui mie de forumuri de cacat sau mai stiu eu ce ai tu prin cap ... ce e pe acel forum nu te priveste nu iti place nu intri ;) te-ai bagat in discutia fara sa ai vreo legatura.

+ cine a spus ca e mai bun ca RST etc? te dai matur in pula mea dar vad ca ai o mentalitate de retard ... de copil... mai vrei sa iti "umplii si portofoliul"... esti ridicol.

+x2: O fii forum de cacat cu sa:mp/mc dar vad ca esti la curent cu el ;) 

 

 

Ti-am aratat ca o sugi si ii dai cu limba si acum ma iei cu "daca nu iti place nu intri". Besi in pulea mea cu figurile astea de pizda oparita, am intrat pe gunoiul ala al tau de forum doar ca era in imaginea aia pusa de kronzy, puteam sa jur ca e plin cu cacaturi si asa a fost. Cum poti sa te plangi de RST cand tu in curtea ta ai balega? Muie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...