Jump to content
tromfil

RST Bashed

Recommended Posts

4 minutes ago, aismen said:

 

Ti-am aratat ca o sugi si ii dai cu limba si acum ma iei cu "daca nu iti place nu intri". Besi in pulea mea cu figurile astea de pizda oparita, am intrat pe gunoiul ala al tau de forum doar ca era in imaginea aia pusa de kronzy, puteam sa jur ca e plin cu cacaturi si asa a fost. Cum poti sa te plangi de RST cand tu in curtea ta ai balega? Muie.

coaie esti retard in pula mea? cine pula mea a spus ceva de acel forum aici pe RST nu vezi ca deviezi de la subiect ... inchide PC-ul si relaxeaza-te ;) fa ceva util cu viata ta ... nu mai cauta sa iti umplii portofoliul cu un asa caracter nu poti dovedi ca ai mai mult de 16 anisori, dupa ce o sa devii major o sa intelegi mai multe lucruri, te salut!

P.S: Te rog sa ii transmiti tatalui tau sa foloseasca in "plm" prezervative sa nu mai avem neplaceri ca tine pe lume.

Copil copac :)) daca dai -1 te simti mai mandru? :)) esti ridicol. x2

Edited by Emrys1993
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emrys1993 said:

coaie esti retard in pula mea? cine pula mea a spus ceva de acel forum aici pe RST nu vezi ca deviezi de la subiect ... inchide PC-ul si relaxeaza-te ;) fa ceva util cu viata ta ... nu mai cauta sa iti umplii portofoliul cu un asa caracter nu poti dovedi ca ai mai mult de 16 anisori, dupa ce o sa devii major o sa intelegi mai multe lucruri, te salut!

P.S: Te rog sa ii transmiti tatalui tau sa foloseasca in "plm" prezervative sa nu mai avem neplaceri ca tine pe lume.

 

Hai bai limbricule, da-i cu praf de mers. Acum ma iei cu glume d-alea smechere cu prezervativul la care nu rade nici ma-ta. Te-ai plans in primul post de ce a ajuns RST si apoi ai editat ca o pizda fututa in grajd ca sa nu vada nimeni. Ce lacheu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aismen said:

 

Hai bai limbricule, da-i cu praf de mers. Acum ma iei cu glume d-alea smechere cu prezervativul la care nu rade nici ma-ta. Te-ai plans in primul post de ce a ajuns RST si apoi ai editat ca o pizda fututa in grajd ca sa nu vada nimeni. Ce lacheu.

pai da ... ma plang si acum de ce a ajuns.. cand intru destul de rar pe aici si vad retarzi ca tine care au glume fara prezervative din 2k18 la care rade toata lumea si fraze cu "besi" + actiuni de -1 la postari ce pula mea vrei sa zic? a da era sa omit si faptul ca te bagi in seama cu japca ... ce asteptari ai baiatu? sa te felicit? succes la realizat aplicatii gratuit pe forumuri copilu' 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Emrys1993 said:

pai da ... ma plang si acum de ce a ajuns.. cand intru destul de rar pe aici si vad retarzi ca tine care au glume fara prezervative din 2k18 la care rade toata lumea si fraze cu "besi" + actiuni de -1 la postari ce pula mea vrei sa zic? a da era sa omit si faptul ca te bagi in seama cu japca ... ce asteptari ai baiatu? sa te felicit? succes la realizat aplicatii gratuit pe forumuri copilu' 

 

Din respect pentru oamenii astia care isi bat capul sa filtreze posturile pe aici, probabil ca i-am enervat deja, o sa zic atat: Eu macar stiu sa fac ceva spre deosebire de tine, tu inca o arzi cu forumuri cu hackuri de minecraft si sloboaze, asa ca gura mica.

Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, aismen said:

 

Din respect pentru oamenii astia care isi bat capul sa filtreze posturile pe aici, probabil ca i-am enervat deja, o sa zic atat: Eu macar stiu sa fac ceva spre deosebire de tine, tu inca o arzi cu forumuri cu hackuri de minecraft si sloboaze, asa ca gura mica.

Ai dreptate, ne cunoastem de o viata, tu ma cunosti cel mai bine,stii exact ceea ce stiu eu sa fac! taci in pula mea!

P.S: Observ ca stii sa faci ceva orice click ma duce catre o realizare de a ta, un proiect/aplicatie facuta de tine, chiar si forumurile pe care intra sute/mii de persoane tot de tine sunt facute ;) alea de cacat cu sa:mp si MC.

 ;) din respect pentru viata si timpul meu o sa fac eu primul pas in a "da cu praf de mers".

Edited by Emrys1993
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Emrys1993 said:

pai da ... ma plang si acum de ce a ajuns.. cand intru destul de rar pe aici si vad retarzi ca tine care au glume fara prezervative din 2k18 la care rade toata lumea si fraze cu "besi" + actiuni de -1 la postari ce pula mea vrei sa zic? a da era sa omit si faptul ca te bagi in seama cu japca ... ce asteptari ai baiatu? sa te felicit? succes la realizat aplicatii gratuit pe forumuri copilu' 

Din comportamentul și contentul tau imi dau seama ce fel de om esti, am pus poza aia doar prin simplu fapt ca mii sa părut amuzant că ai pus copyright la așa ceva.

 

Îl jignești pe "aismen" doar că pentru face aplicații free pe un forum?

Cu ce a greșit sau ce probleme a făcut că ajută lumea cu ceva free? De ce nu o faci și tu ? Ești penibil, jur.

Edited by KRONZY.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Silviu said:

vfwM8wJ.png

 

 

Asta e din seria cu printul nigerian care vrea sa iti cumpere casa ca e un zacamant de petrol sau alte lucruri importante dedesubtul ei, sau care vrea sa iti cumpere masina sa i-o dea unei rude care studiaza mecanica si are nevoie de o masina pe care sa "experimenteze". E de apreciat faptul ca macar e tradus mesajul cat de cat corect in limba romana.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aismen said:

 

 

Asta e din seria cu printul nigerian care vrea sa iti cumpere casa ca e un zacamant de petrol sau alte lucruri importante dedesubtul ei, sau care vrea sa iti cumpere masina sa i-o dea unei rude care studiaza mecanica si are nevoie de o masina pe care sa "experimenteze". E de apreciat faptul ca macar e tradus mesajul cat de cat corect in limba romana.

Aș tinde să cred că e lunaticul ăla de umbla pe aici pe forum :D

Link to comment
Share on other sites

Cat de high sa fi coae sa iti baseasca mintea d-astea HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHA

 

"Ei au cunostinte despre fizica astro si fizica cuantica. Imagine Dragons"  HAHAHAHAHAHAHAHAHA Imagine Dragons HAHAHAHAHAHA

xJn6yb3.png

 

Si btw ba, am facut asa niste research ca e prea tare sa nu vad de unde ai scos numele alea hahaha

 

Mihail Staneu ala de zici tu a murit pe 14 aprilie 2018 probabil l-au asasinat aliens pentru ca a vrut sa divulge secretul unei erectii eterne...

 

Andy Stalinskaya ala e personal trainer.

 

Si tu Manuel Tocaliuc mai lasa legalele...

 

5kUwssL.png

 

 

Nu ai nevoie de un hacker boss, dar stiu niste baieti cu halate si pastile care iti revergoreaza oleaca realitatea.

Edited by DuTy^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...