Jump to content
walker

Vreau laptop Sh , ce sa aleg?

Recommended Posts

Laptop Medion-15,6 LED-4 giga ram ddr3-HDD 250-Placa video 1 giga Arad • OLX.ro

Laptop 17.3'' LED-6 giga ram ddr3=HDD 500-Placa video 3 giga Arad • OLX.ro

Laptop Asus 15.6" LED - Intel i3 - 4 GB RAM - HDD 500 GB Arad • OLX.ro

Laptop acer aspire 5535-15,6 LED-4 giga ram-Placa video 2giga. Arad • OLX.ro

Vreau sa cumpar un laptop sh dar nu stiu ce sa aleg ,care ziceti ca este cel mai bun raport pret calitate?

Jocurile nu ma intereseaza

Si vreun site de comparatie performante cpu daca imi recomandati ar fi bine venit, am gasit si eu pe google cateva dar nu stiu care sunt reale

Link to comment
Share on other sites

Eu l-as cumpara pe asta

Laptop Medion-15,6 LED-4 giga ram ddr3-HDD 250-Placa video 1 giga Arad • OLX.ro

Unul are hdd de 160 gb, dar video de 2 gb, wtf

Cel cu 6gb si 3 gb video mi se pare prea bun, daca nu vrei jocuri + procesor dual core.

Si asta consider ca se merita la banii aia Laptop Asus 15.6" LED - Intel i3 - 4 GB RAM - HDD 500 GB Arad • OLX.ro

Link to comment
Share on other sites

acum folosesc un pc desktop procesor e8400 4gb ram ddr2 si procesoru se mentine pe la 60% in general dar lucrez si cu el la 100% destul de des, deci ceva performanta in plus nu ar strica, tin deschise 2 browsere cu mai multe taburi deschise simultan

Edited by walker
Link to comment
Share on other sites

Sunt mult prea scumpe. Daca ai pe cineva in UK spune-i sa iti ia si trimita asa ceva la £125 - Quality Refurbished IBM Lenovo T410 Laptop ? Intel Core i5 ?4GB ? 320GB ? WIFI ? Warranty ? Windows 7 Pro: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

14 inch, Core i7 2.66Ghz, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, nVidia Quadro 3100m, Windows 7 Professional (licentiat)

E refurbished deci folosit dar in calitate foarte buna si cu garantie de 3 luni

Link to comment
Share on other sites

Sunt mult prea scumpe. Daca ai pe cineva in UK spune-i sa iti ia si trimita asa ceva la £125 - Quality Refurbished IBM Lenovo T410 Laptop ? Intel Core i5 ?4GB ? 320GB ? WIFI ? Warranty ? Windows 7 Pro: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

14 inch, Core i7 2.66Ghz, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, nVidia Quadro 3100m, Windows 7 Professional (licentiat)

E refurbished deci folosit dar in calitate foarte buna si cu garantie de 3 luni

Amazon UK din ce stiu ofera transport si in RO fara a plati taxe vamale sau alte chestii .

Link to comment
Share on other sites

Sunt mult prea scumpe. Daca ai pe cineva in UK spune-i sa iti ia si trimita asa ceva la £125 -

14 inch, Core i7 2.66Ghz, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, nVidia Quadro 3100m, Windows 7 Professional (licentiat)

E refurbished deci folosit dar in calitate foarte buna si cu garantie de 3 luni

in titlu vad ca scrie i5 dar in descriere scrie i7 http://i.imgur.com/Ihxw0wT.png

sau nu stiu eu unde sa ma uit

nu am pe nimeni in uk, si nu am cumparat de pe ebay niciodata, dar din tara nu pot cumpara?

[[ Orice obiect sh ajunge la sh pentru ca primul proprietar s-a saturat de el pana peste cap si nu a mai avut alta solutie decat sa-l "marite" >:). ]]

Cand pleci la drum sa cumperi ceva sh, sa nu uiti sa iei ideea asta cu tine! Iti va face bine.

P.S. Sa se ia in considerare ca este valabil si pentru femei.

//Din lista data de tine mi se par exagerate asta si asta!

pana acum am avut cateva calculatoare si un laptop toate sh si nu am avut probleme, le-am vandut mai departe ca erau depasite pentru ce aveam eu nevoie

si laptopurile alea doua ti se par exagerat de bune sau de proaste?

Majoritatea fetelor chiar de la 16 ani in sus sunt sh deci ori vrei sh ori te pui sa faci un research serios care iti ocupa mare parte din timp si in final gasesti pe una care iti zice ca tu esti primu si dupaia auzi de la altii cu cine a mai fost si ce a mai facut , iar cele care nu sunt sh posibil sa nu fi avut pe cineva cu vreun motiv, character, aspect, perfomante ,etc..:))

Edited by walker
Link to comment
Share on other sites

Vin eu in ROmania peste 2 saptamani jumate si iti aduc laptop daca vrei.

In plus daca tu consideri ca ala iti vinde tie i3 la 680 de ron pentru ca el e prost si nu stie pretul pietei si tu esti destept te inseli.

Si eu am cautat multa vreme ""castane" pe net sa ma imbogatesc cu 40% adaos..din pacate acum mai toata lumea stie preturile si nu se vinde nimic moca.

In ce bani vrei laptop?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...