Jump to content
eXs

iphone 5s

Recommended Posts

Salut se merita sa cumpar un iphone 5s cu versiunea de ios 7.04 . Cica are facut bypass dar functia de gsm nu merge , sunt sanse sa-l aduc la viata daca il cumpar?

nu.

la ce pl lui hector va cumparati iphoane? sunt 21312321 de androide mult mai ieftine si de 12321312 mai bune.

Link to comment
Share on other sites

@alinpetre inteligentule ,ca o tableta pentru ca nu poate sa foloseasca functia gsm.Se vede cat de cunoscator esti in "ale telefoanelor"

Se vede cat de cunscator esti tu.Majoritatea tabletelor care nu-s chinazarii au 3g, deci pot fi folosite ca si telefon.Nu e practic,dar majoritatea au loc de cartela SIM.

On:Cu 500 lei gasesti functional.

Link to comment
Share on other sites

@quadxenon prietene,te incurci in vorbe .Eu exceptam categoria de tablete cu gsm sau "3g" pe intelesul tau.dar ce sa sti tu ,nu dai un sfat la post,tu creezi o altercatie.

Edit-si pentru cei care nu stiu e si iPhone cu 500lei pe diverse situri cunoscute de shuri .Am cumparat iphone 4s cu 60 lei dupa un site cunoscut (nu dau nume) perfect full box...asa ca ...

Link to comment
Share on other sites

@quadxenon prietene,te incurci in vorbe .Eu exceptam categoria de tablete cu gsm sau "3g" pe intelesul tau.dar ce sa sti tu ,nu dai un sfat la post,tu creezi o altercatie.

Edit-si pentru cei care nu stiu e si iPhone cu 500lei pe diverse situri cunoscute de shuri .Am cumparat iphone 4s cu 60 lei dupa un site cunoscut (nu dau nume) perfect full box...asa ca ...

Ia cumpara-mi si mie 10 bucati, te rog. Du-te frate pe deal si minti acolo, ca deja l-ai luat pe Basescu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...