Jump to content
alinpetre

Nelamurire VIP

Recommended Posts

Daca nu ai fi atat de preocupat de ranguri si alte vrajeli, ai avea vreme sa dai o geana si pe la regulament, in special punctul 7:

7. Nu cere?i VIP, Moderator sau alte ranguri pentru c? nu le ve?i primi. Dac? vom avea nevoie, v? vom c?uta noi.

----

Cum se poate obtine V.I.P pe rst ? pe baza de donatii ?

Crezi ca aici e forum de metinari? Insulting...

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Ca un scurt feedback: in momentul de fata esti mai aproape de BAN decat de VIP. Incearca sa imputinezi comentariile inutile si certurile cu alti utilizatori (inclusiv reclama mincinoasa). Incearca si sa iti imbunatatesti gramatica, sunt multe greseli care irita ochii si nu ne permit sa te luam in serios.

Mai apoi, RST-ul nu este vaca ta de muls. Majoritatea topicurilor deschise de tine sunt la Market, dar comunitatea este deschisa pentru pasionatii de securitate informatica, nu pentru bisnitari. Incearca sa iti imbunatatesti activitatea pe probleme tehnice, apreciem asta.

Un program scris de tine? Vreo vulnerabilitate descoperita de tine, ceva mai speciala? O solutie tehnica la o problema mai aparte? Despre asta vrem sa citim. Apoi mai vedem cu VIP-ul.

Valabil pentru tine si pentru restul poporului.

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Hai sa te lamuresc eu, desi ai primit ban sunt sigur ca imca mai esti pe forum.

Asa mi-am dorit si eu V.I.P. avand impresia ca esti mai diferit dar nu e asa, daca vrei sa ajuti forumul poti face asta din calitate de utilizator simplu, daca ai ceva interesant de postat si crezi ca se incadreaza la V.I.P. da un PM unui Administrator/S.Moderator si pune-l sa posteze la in numele tau acolo fiindca nu ai acces, rank-ul iti da doar impresia ca esti diferit, daca crezi ca vei fi tratat altfel gresesti.

E amuzant ca toti vreti rank-uri, vreti schimbari pe RST dar nu faceti nimic pentru forum.

Mai amuzant e ca ?i se potrive?te perfect ce ai zis mai sus. Chiar tu erai cel care plângea c? a r?mas f?r? VIP.

Primisem remove pe nedrept, nu ma durea de rank, ma deranjat ca am fost acuzat de ceva ce NU facusem.

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze daca ma bag in seama aiurea dar acest @alinpetre (Fan Facebook , parvenit ...cersetor de like, rank ...etc ) sincer nu stiu cum sa-l descriu , nu cred ca are ce cauta pe acest forum pentru ca nu a facut altceva decat sa se bage in seama aiurea doar de dragul de a face cat mai multe Posts ..poate poate ajunge si el VIP, sper sa nu i se mai scoata Ban...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...