Jump to content
mike.tyson388

Caut un program

Recommended Posts

Poti te rog frumos sa fii mai explicit? Daca am inteles bine, daca vrei sa ai acelasi ip de pe orice calculator, asta inseamna sa faci un server vpn/proxy (cred ca asta e denumirea corecta, nu ma injurati) si sa te conectezi de pe alte calculatoare pe el. Eventual poti cumpara unul.

Link to comment
Share on other sites

Oke , de exp : intru pe 10 siteuri diferite cu 10 ip diferite ok ? Si cand vreau sa intru iara pe acele siteuri vreau sa intru pe fiecare site cu ip´l respectiv... sper ca am fost destul de explicit :):-/

Deci, nu inteleg bine.

Tu ai sa zicem 10 pc-uri si vrei sa te conectezi pe 10 site-uri ( fiecare pc sa se conecteze pe un site diferit ) nu?

Sau de ex vrei sa intri pe site-ul de bulgaria cu IP de bulgaria, pe site-ul de rusia cu IP de rusia etc...

daca asta iti doresti, raspunsul la intrebarea ta este VPN / Proxy.

Link to comment
Share on other sites

Cumpara-ti ceva de genul HideMyAss - au o lista cu cateve sute de proxy-uri premium (vreo 300 minim cred). Si eu am cont premium la ei si e foarte ok. Poti schimba foarte usor de pe unul pe altul si cand esti pe un site anume, iti notezi ip-ul pe care esti. Apoi, cand vrei sa revii pe acel site, dai inapoi pe proxy-ul folosit din lista.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca nu m-am facut inteles si nici nu am explicat prea bine situatia:am nevoie de un program care sa imi permita sa ma loghez cu acelasi IP de socks folosit cand am facut de ex. o comanda, o listare, un card, etc, IP-ul care il arata socksul...

L-am salvat si nu stiu cum as putea intra cu acelasi IP generat de socksul care l-am folosit. Unele site-uri nu permit folosirea mai multor IP-uri pentru listari, comenzi de toate felurile, etc.

De aceea am nevoie de acel program sau de o modalitate care sa imi permita sa folosesec acelasi IP pentru a nu se anula comanda, listarea, etc.

Mai bine de atat nu stiu cum sa explic, sper ca m-a inteles cineva :)):D

Link to comment
Share on other sites

Cred ca nu m-am facut inteles si nici nu am explicat prea bine situatia:am nevoie de un program care sa imi permita sa ma loghez cu acelasi IP de socks folosit cand am facut de ex. o comanda, o listare, un card, etc, IP-ul care il arata socksul...

L-am salvat si nu stiu cum as putea intra cu acelasi IP generat de socksul care l-am folosit. Unele site-uri nu permit folosirea mai multor IP-uri pentru listari, comenzi de toate felurile, etc.

De aceea am nevoie de acel program sau de o modalitate care sa imi permita sa folosesec acelasi IP pentru a nu se anula comanda, listarea, etc.

Mai bine de atat nu stiu cum sa explic, sper ca m-a inteles cineva :)):D

serios?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...