Jump to content
Sign in to follow this  
Elyon

Luati si dati fluud la toata lumea

Recommended Posts

Pentru cei pasionati de floodat luati si datii la toata lumea ca asa e bine. Va lasa 2 atacuri deodata si nu va pune la plata dupa un timp puteti da odata la cateva min pana va doare sculamentu:

Flud la toti si toate mancatias

PS: E real si functioneaza doar ca faceam si eu misto.

• Downvote 1

Am probat pe mai multe ip-uri, chiar si pe al meu 60 secunde, incearca si vei vedea ca functioneaza. Nu ma refer ca o sa "darami" pe oricine, dar multi au inca net slab si o sa cada in fund de la asa ceva.

@Elyon dac? eram adm/mod,aveai Ban.

PS: las? prostiile,?i dute la munca.

Edited by ThaiFight

@qps1

Stai linistit, stapanesc foarte bine limba romana. Din pacate unii dintre noi nu au inteles acel "doar ca faceam si eu misto." Nu stiu de ce ma exista unguri ca tine pe acest site. De asemenea, te rog sa dovedesti cele spuse te tine (nu cred ca vrea cineva sa invete ). Adu niste dovezi solide cum ca nici unul din acei 178,490 useri ai acestui forum nu e interesat de asa ceva.

@Elyon

1-Nu suntem interesa?i de "" mistourile " tale.

2-Citeste regulamentul forumului inainte de a posta

You must be logged in to see the content.

@qps1

Stai linistit, stapanesc foarte bine limba romana. Din pacate unii dintre noi nu au inteles acel "doar ca faceam si eu misto." Nu stiu de ce ma exista unguri ca tine pe acest site. De asemenea, te rog sa dovedesti cele spuse te tine (nu cred ca vrea cineva sa invete ). Adu niste dovezi solide cum ca nici unul din acei 178,490 useri ai acestui forum nu e interesat de asa ceva.

Tu esti singurul ungur d-aici

Shell booter-ul nu prea mai merge in ziua de azi. Doar sa aibe zeci de mii de shelluri ca sa pici instant pe cimeva ceea ce ma indoiesc. O sa-l incerc cand ajung acasa.

PS: Lasa prostiile si du-te la scoala.

Ban cu b mic/far? virgul? înainte de ?i/dac? tot scrie cu diacritice, ar trebui s? pun? peste tot(eg:munca).