Jump to content
dany_love

Vand Kit placa+cpu,placa video etc

Recommended Posts

Salut baieti.Am cateva chestii de vanzare pentru luna viitoare(3 saptamani).

XFX Radeon HD 5770 folosita in activitati zilnice...fara mining etc.. 200 RON

Imgur

Kit Supermicro X8STi + xeon x5650 6 core /12 threads............... 1200 RON................20%

Ipod touch 1st generation 32 GB ...............................................200RON ......................20%

(cablu de date+ incarcator masina)

Placa de baza gygabyte GA-78LMT-S2P socket AM3+...................125 RON................20%

(Numai am shieldu i/o din pacate)

Intel core i7-920 4 core/8 thrdeads..........................................150 RON.........................15%

AMD athlon II x3 3 cores 3.2ghz socket am2+ si am3..................130RON.....................15%

Laptop ASUS i3 -2310m 2.1 ghz ivy bridge 4gb ddr3 ..300gb hdd hd grafics 3000.

Laptopu a fost folosit 1 data la 3 zile pentru verificare mail si putina muzica.

Vine insotit de husa si incarcator.E impecabil. 1000 de ron............................................20%

HP EliteBook 8440p I5 540M 2x2.53 GHz (up to 3,06 GHz mit Intel Turbo Boost)

14 Zoll 300gb HDD 4 GB ram etc

(Asta e laptopu meu personal folosit 6 luni de zile.Absolut 0 bluecreens sau erori etc)

800 RON..........................................................................................................................10%

Detalii Livrare:

Momentan stau in luxemburg si Germania.Peste 3 saptamani vin in Romania si pot sa va trimit produsele cu ce curier preferati voi.Gratis cu posta Romana,platit de voi cu DHL sau ce mai este prin Romania.

O sa editez postul zilnic cu alte produse si o sa adaug si poze..stau urat de tot cu timpul liber.

Pentru orice intrebari se poate posta sau se poate da PM.

Multumesc.

Pentru fiecare produs se solicita 20% plata in avans.In caz de razgandire banii se pierd.

BUMP:- Produsele se vand acum cu reduceri cuprinse intre 10-20% pentru oricine achita in avans intreaga suma.

Postul mai este valabil pana joi la orele 18:00.Ora Romaniei.

Timpul alocat pentru aceste produse a expirat.

Threadul se poate inchide.

Va multumesc.

Edited by dany_love
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti.Am cateva chestii de vanzare pentru luna viitoare(3 saptamani).

XFX Radeon HD 5770 folosita in activitati zilnice...fara mining etc.. 200 RON

Imgur

Kit Supermicro X8STi + xeon x5650 6 core /12 threads............... 1200 RON

Ipod touch 1st generation 32 GB ...............................................200RON

(cablu de date+ incarcator masina)

Placa de baza gygabyte GA-78LMT-S2P socket AM3+...................125 RON

(Numai am shieldu i/o din pacate)

Intel core i7-920 4 core/8 thrdeads..........................................150 RON

AMD athlon II x3 3 cores 3.2ghz socket am2+ si am3..................130RON

Laptop ASUS i3 -2310m 2.1 ghz ivy bridge 4gb ddr3 ..300gb hdd hd grafics 3000.

Laptopu a fost folosit 1 data la 3 zile pentru verificare mail si putina muzica.

Vine insotit de husa si incarcator.E impecabil. 1000 de ron

O sa editez postul zilnic cu alte produse si o sa adaug si poze..stau urat de tot cu timpul liber.

Pentru orice intrebari se poate posta sau se poate da PM.

Multumesc.

Iti ofer 600 lei pe laptop fara hdd si ram. Daca esti din Bucuresti sau Pitesti ne putem vedea personal sa facem tranzactia!

PS: Pune niste poze cu laptopul :) Cand a fost cumparat? Banuiesc ca nu mai are garantie!

Link to comment
Share on other sites

Iti ofer 600 lei pe laptop fara hdd si ram. Daca esti din Bucuresti sau Pitesti ne putem vedea personal sa facem tranzactia!

PS: Pune niste poze cu laptopul :) Cand a fost cumparat? Banuiesc ca nu mai are garantie!

Salut.Laptopul a fost cumparat in 6 iulie 2012 in Germania,utilizat in Franta timp de 3 ani si acum este la mine in Luxemburg.

Garantia a expirat ieri.

laptopul este aproximativ acesta:

Asus A54C-SO231V Notebook 39,62 cm (15,6") schwarz Intel® Pentium B960 (2x 2,20 GHz) 4096 MB 320 GB Intel® HD-Grafik 300 im Conrad Online Shop | 878013

Cu i3 pe el ajunge nou pe magazin 500 de euro.

Am cautat acum o surubelnita sa o bag in el sa ii desigilez suruburile ca sa pot scoate ramii si hardu sa til vand cu 130 de euro dar din pacate nu stiu unde dracu e surubelnita.

Cand am sa o gasesc si am sa rezolv laptopul pentru tine am sa te anunt.

Te rog sa astepti PM de la mine.

Mersi frumos pentru interes.

Link to comment
Share on other sites

Salut, dupa ce desfaci laptopul sa te uiti la modelul placutelor RAM. Daca sunt DDR3L 1.35V adica low voltage ma intereseaza sa cumpar.

Cand am zis ca desfac laptopul eram arogant si ironic.

Imi cer scuze daca ai luat-o in serios.

Laptopul are 4gb de ram ,1 singura placuta.

O sa fac print screen astazi cu specificatiile placutei de ram care sunt citete de software.

Daca tu alegi sa cumperi un laptop sau nu in functie de cat curent intra in rami...ma simt depasit de situatie.

Stima.

Edited by dany_love
Link to comment
Share on other sites

Salut. Eu as fi interesat de proc i7. Daca imi poti oferi ami multe detalii despre transport si astea. Astept P.M.

De asemenea sunt sieu interesat de un laptop "bun si ieftin".

Iti trimit procesoru intrun plic cu protectie prin posta romana.

Este procesor socket 1366.

Placa de baza pentru asta gasesti mai greu si cand gasesti e prea scumpa sa ti-o poti permite.

Laptop dual core sau quad core si in ce bani?

Salut.

Link to comment
Share on other sites

Cand am zis ca desfac laptopul eram arogant si ironic.

Imi cer scuze daca ai luat-o in serios.

Stima.

Ar trebui sa-ti ceri scuze ca ai fost arogant si ironic nu ca "a luat-o in serios". Daca un i3 valoreaza 500 euro (2250 ron) atunci inseamna ca nu stii sa te descurci cu nea google. Uite aici, i7-4710 la doar 2900 adica 644 euro. Efectiv la toate capitolele sta mai bine incepand de la sistemul de racire pana la procesor.

PS: Arogant sau nu, 600 lei e pretul corect pentru laptop fara hdd si rami tinand cont ca e vechi de mai bine de 3 ani. Ca iti convine sau nu e treaba ta si nu ma priveste. E un topic la Vanzare/Cumparare si am venit cu o oferta. Faptul ca ti-a fost greu sa scrii 3 cuvinte ("Nu sunt interesat") spune multe. Vanzare placuta!

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa-ti ceri scuze ca ai fost arogant si ironic nu ca "a luat-o in serios". Daca un i3 valoreaza 500 euro (2250 ron) atunci inseamna ca nu stii sa te descurci cu nea google. Uite aici, i7-4710 la doar 2900 adica 644 euro. Efectiv la toate capitolele sta mai bine incepand de la sistemul de racire pana la procesor.

PS: Arogant sau nu, 600 lei e pretul corect pentru laptop fara hdd si rami tinand cont ca e vechi de mai bine de 3 ani. Ca iti convine sau nu e treaba ta si nu ma priveste. E un topic la Vanzare/Cumparare si am venit cu o oferta. Faptul ca ti-a fost greu sa scrii 3 cuvinte ("Nu sunt interesat") spune multe. Vanzare placuta!

Hai omu lasa-ma te rog eu frumos in pace,ca de astia cu teorii sunt satul.

Mersi si cauta in alta parte i3u tau cu garantie daca al meu ca a iesit din garantie de 1 saptamana este deja antic si vechi.

salut si mersi frumos pentru interes.

Edited by dany_love
Link to comment
Share on other sites

LoL. Nu am fost nici eu prea clar inteleg. Am luat in serios faptul ca desfaci laptopul si ca il oferi fara RAM asa ca am zis ca pot sa cumpar eu RAM-ul. Nu ma intereseaza laptopul. Voltajul ala il cer pentru ca altceva nu merge pe laptopul meu.

Edited by passfig
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...