Jump to content
Silviu

[Vand] Laptop Lenovo IdeaPad G500 cu procesor Intel® Core™ i7-3632QM 2.20GHz

Recommended Posts

Detalii produs: Laptop Lenovo IdeaPad G500 cu procesor Intel® Core™ i7-3632QM 2.20GHz, Ivy Bridge, 6GB, 1TB, AMD Radeon HD 8570M 2GB, FreeDOS, Black - eMAG.ro

Laptopul este ok. Tocmai ce a sosit din service. Are placa de baza si carcasa schimbata, displayul si carcasa. Deci este ca nou. Mai are 4 luni garantie la Depanero.

Poze produs: Laptop - Album on Imgur

Pretul este de 1699 lei, negociabil.

Schimb doar cu Apple MACBOOK PRO 13.3" early 2015 plus diferenta din partea mea.

Edited by Silviu
Update pret de la 1950 la 1750, 1699
Link to comment
Share on other sites

Detalii produs: Laptop Lenovo IdeaPad G500 cu procesor Intel® Core™ i7-3632QM 2.20GHz, Ivy Bridge, 6GB, 1TB, AMD Radeon HD 8570M 2GB, FreeDOS, Black - eMAG.ro

Laptopul este ok. Tocmai ce a sosit din service. Are placa de baza si carcasa schimbata, deci este ca nou. Mai are 4 luni garantie la Depanero.

Poze produs: Laptop - Album on Imgur

Pretul este de 1993 lei, negociabil.

Schimb doar cu Apple MACBOOK PRO 13.3" RETINA MF839F/A plus diferenta din partea mea.

Cat tine bateria? Din ce motiv a fost schimbata carcasa si placa de baza ?

Link to comment
Share on other sites

Nu neap?rat. Eu consider c? sunt ok specifica?iile la banii ??tia.

PS: Te-a? ruga s? argumentezi asta printr-un review la sec?iunea potrivit?, pentru c? a?a am auzit ?i eu diverse lucruri despre diverse produse. Gen ?tii tu aia cu vulpea ?i cu strugurii acri.

LE: Ofer 50 de lei celui care imi gaseste cumparator. :)

Edited by Silviu
Link to comment
Share on other sites

Daca ti-l cumpar eu ( inseamna ca ti-am gasit cumparator, corect? ) imi dai 50 lei pentru asta? Accept sa fiu eu cumparatorul pe care ti l-am gasit daca imi dai aia 50 lei in avans, apoi iti cumpratorul o sa iti cumpere si produsul. Ce zici? O oferta mai buna nu vei putea gasi.

Link to comment
Share on other sites

Noua gama de laptopuri Lenovo sunt foarte okey in raport calitate pret. Lucrez in retail si sa stii ca pana acum cele mai putine probleme le-am avut cu laptopurile Lenovo , apoi cu Asus . La popul opus cele mai multe probleme le-am avut cu HP si cu Toshiba .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...