Jump to content
wildchild

Cel mai penal PM primit în ultimul an de zile

Recommended Posts

Atât de tâmpit încât merit? share-uit.

Salut

Buna. Am o nelamurire cu cineva de pe acest site. nu stiu ce nick are aici,dar adesea foloseste FantomFX,Fantom ceva de gen. Deci a luat ban pe un forum da, si acum cred ca cauta ceva sa imi faca desigur ca virtual ca copii in ziua de azi nu au curajul sa o faca in fata , infine poftim ceva poze

]imgur: the simple 404 page Imgur

link care mi l-a dat el pe mess, cica ip meu etc Screenshot by Lightshot

si poza 2 - Imgur Imgur

Nu stiu cu ce va ocupati voi aici hackerism sau bla bla bla,sau poate esti prieten pe aici cu "fantom" asta, nu stiu,nu ma intereseaza. Insa as vrea sa concretizez. Acele ip'uri sunt de la sala de jocuri, ca in trecut am lucrat aici. Si in caz ca ceva se intampla, Administratorul de sistem va afla la sigur daca el sau site-ul sta in spatele la ceva in caz ca va face ceva . Fii sigur ca el stie mai multe decat aveti voi pe site-ul asta Nu amenint sau chestii de gen,ca nu sunt copil ca Fantom ala Eu doar vreau sa nu se ajunga la mai rau, chiar si in instanta De asta m-am adresat la un administrator, ca poate remediaza aceasta mica problema Mersi de intelegere .

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru zambetul adus de dimineata! :D

Sunt curios din ce sat e individul, cel mai probabil Republica Moldova (dupa alfabetul chirilic folosit in unele parti de pe acolo) caci doar pe la sate am auzit ca a) inca mai sunt icafé-uri si B) sunt denumite "sali de jocuri" si imi spunea cineva ca sunt si pacanele si alte cele.

Ce nick sexy, de pescar, are Fantom - o sa il fur! :))

@SynTAX - e din cauza unui pentester ce a ramas fara VIP si sperie copiii :))

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru zambetul adus de dimineata! :D

Sunt curios din ce sat e individul, cel mai probabil Republica Moldova (dupa alfabetul chirilic folosit in unele parti de pe acolo) caci doar pe la sate am auzit ca a) inca mai sunt icafé-uri si B) sunt denumite "sali de jocuri" si imi spunea cineva ca sunt si pacanele si alte cele.

Ce nick sexy, de pescar, are Fantom - o sa il fur! :))

@SynTAX - e din cauza unui pentester ce a ramas fara VIP si sperie copiii :))

Care e problema daca ar trai in mediul rural? Sau Rep. Moldova? De distrus, e distrus dar nu vad nici o relevanta cu satele sau Rep Moldova.

Link to comment
Share on other sites

Multi folosim inca :) , inclusiv eu .

Lasa acuma , daca folosesti messenger e nu stiu ce , vezi sa nu skype o doamne , le tremura chilotii ca au skype :D , ciudate modele astea, poti sa folosesti messenger si in 2030 daca ai cu cine chiar conteaza pe ce stai ? coma FB si skype

Link to comment
Share on other sites

Din prespectiva mea, de cacat ar trebui facut acel "Fantom" care se lauda pe spatele rst-ul-ui fara a avea macar o legatura cu ce se afla pe aici si care este din cate vad mai sus un cacat care a descoperit un keylogger si ameninta pe alti, la fel cum mai sunt si alti hackeri si anonymousi pe tot skype, mai nou pe toate jocurile se gaseste cate un pusti sa te ameninte cu flood si alte chestii.

Poate omu care ti-a trimis pm are o varsta mai inaintata si ii este pur si simplu frica sau pur si simplu nu stia ce sa faca si daca rst are vreo legatura, asta nu inseamna ca trebuie sa il criticam

just my 2 cents

Link to comment
Share on other sites

Lasa acuma , daca folosesti messenger e nu stiu ce , vezi sa nu skype o doamne , le tremura chilotii ca au skype :D , ciudate modele astea, poti sa folosesti messenger si in 2030 daca ai cu cine chiar conteaza pe ce stai ? coma FB si skype

Pun pariu ca ai si mileu cu peste de sticla pus pe televizor. Mars in pula mea, copiii de pe forumurile de CS si Metin, numai voi ati ramas pe Yahoo.

Link to comment
Share on other sites

Pun pariu ca ai si mileu cu peste de sticla pus pe televizor. Mars in pula mea, copiii de pe forumurile de CS si Metin, numai voi ati ramas pe Yahoo.

CS si METIN ? pacat ca nu ma joc am jucat dota ceva si leaque of legends am luat o pauza lunga deja , daca eu prefer sa socializez cu diverse persoane pe messenger e strict problema mea , nu is disperat dupa facebook ca tine , si imi petrec timpul cum vreau , copii disperati de facebook si skype :-S , mai iesiti pe afara ? la voi folosirea messengerului e ceva ciudat tot retardati ati ramas dar na :D , cum am vazut pe un site de socializare baieti care se rad pe tot corpul ca niste femei se epileaza si cacaturi , doar pentru ca ei cred ca e ceva anormal sa ai par pe picioare , mana si "vor sa se adapteze" ca niste curci zici cum trec anii devenim mai prosti noi oameni si daca folosim ceva lucru vechi inseamna ca nu e bun de nimic si ca esti retardat , poate in 2030 o sa intrebati daca sticla din care beti bere a fost refolosita si daca e veche nu o sa cumparati acea bere asa vine si in cazul messengerului. Da uite stau la oras si inca am mileu , ramas de la bunicii mei care au murit , nu e pe televizor e langa , inseamna daca pastrez un lucru ca o amintire e ceva neobisnuit pentru tine pacat ... pacat , orice lucru de valoare si care ti-a remarcat viata poti sa il pastrezi dar degeaba scriu eu aici tot cu ideeile voastre ramaneti ca tot timpu trebuie sa fii ca restu nu fiecare sa aiba personalitatea lui si obiceiurile lui

Mesaj trimis dupa telefon

Edited by Muppet
Link to comment
Share on other sites

CS si METIN ? pacat ca nu ma joc am jucat dota ceva si leaque of legends am luat o pauza lunga deja , daca eu prefer sa socializez cu diverse persoane pe messenger e strict problema mea , nu is disperat dupa facebook ca tine , si imi petrec timpul cum vreau , copii disperati de facebook si skype :-S , mai iesiti pe afara ? la voi folosirea messengerului e ceva ciudat tot retardati ati ramas dar na :D , cum am vazut pe un site de socializare baieti care se rad pe tot corpul ca niste femei se epileaza si cacaturi , doar pentru ca ei cred ca e ceva anormal sa ai par pe picioare , mana si "vor sa se adapteze" ca niste curci zici cum trec anii devenim mai prosti noi oameni si daca folosim ceva lucru vechi inseamna ca nu e bun de nimic si ca esti retardat , poate in 2030 o sa intrebati daca sticla din care beti bere a fost refolosita si daca e veche nu o sa cumparati acea bere asa vine si in cazul messengerului. Da uite stau la oras si inca am mileu , ramas de la bunicii mei care au murit , nu e pe televizor e langa , inseamna daca pastrez un lucru ca o amintire e ceva neobisnuit pentru tine pacat ... pacat , orice lucru de valoare si care ti-a remarcat viata poti sa il pastrezi dar degeaba scriu eu aici tot cu ideeile voastre ramaneti ca tot timpu trebuie sa fii ca restu nu fiecare sa aiba personalitatea lui si obiceiurile lui

Mesaj trimis dupa telefon

Coaie, pe ce esti? Da si mie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...