Jump to content
VladBucur

[Ofer] Trafic web

Recommended Posts

Ofer trafic pentru website-uri din orice tara sau un grup de tari din lista de mai jos. Vizitele sunt reale si pot seta un timp anume pentru care sa stea utilizatorii (0|+300secunde) si pot seta sursele traficului si cat la % din trafic sa fie din sursele dorite (orice link/search engine vrei tu), daca folosesti un serviciu de publicitate pentru website pot de asemenea sa trimit vizitele direct catre link-ul publicitatii iar sursa fiind site-ul tau (fiind sursa vizibila iar vizitele reale, nu vor exista ban-uri (cred:), eu am folosit asa si nu am avut probleme). Prima zi ofer gratuit, iar la sfarsitul zilei daca esti multumit, vei putea beneficia in continuare de serviciul meu contra cost, iar pretul il vei pune tu in functie de cat consideri/iti permiti/vrei tu, plata s-ar face inainte iar apoi voi continua sa trimit trafic. Daca ar exista si altfel de propuneri de plata, voi evalua situatia. Pentru contact PM. FIIND VIZITE REALE SI NU BOTI, NU POT SA ZIC UN NUMAR DE VIZITE CATE S-AR PRIMI ZILNIC.G7J5Q.jpg

Edited by VladBucur
Link to comment
Share on other sites

Bre, chiar asa de sarac esti, de vinzi rahaturi care sunt gratuite?

Ce vizite reale ba? sunt 100% fake, bai baiatule, lasa-te, nu veni cu d-astea la noi.

Ceea ce vinzi tu = un rahat gratuit oferit de chinezi (exact cum e jingling) iar tu vinzi 'vizite reale' pe bani, cand de fapt le poti avea gratis, doar ca nu sunt reale cum spui tu, ci 100% fake. Nu ajuta la nimic, google te fute daca te prinde cu asa ceva, iti pica site-ul rau de tot, iar pentru site-urile PTC, no coment.. VARZA.

Pentru cei care totusi sunt interesati, programul folosit de acest domn, pentru a genera 'vizite reale' asa cum spune el, il puteti gasi aici ( www .ipts . c@m. ) / Meriti ban, pentru ca incerci sa vinzi rahaturi free pe RST. sa il mute careva la gunoi. @Maximus

Numa bine flacai.

Edited by KwerL
Link to comment
Share on other sites

Este exact ca hitleap, poate mai prost, doar ca aici poti sa-ti alegi tara, iar vizitele sunt facute prin proxy-uri.. ip-urilel sunt toate la fel, intra un ip de 50 de ori, apoi alte 100 de ip-uri pe aceasi clasa, gen primul ip e : 82.53.10.100 apoi restul intra asa 82.53.10.101 / 82.53.10.1 / 82.53.10.4 etc.

Oricum nu stiu la ce l-ai putea folosi, pentru cresterea site-urilor in google, n-ai sanse, si unele firme de hosting iti suspenda hostul (testat de mine pe hostinger, ucoz, jimdo, blogspot.. iar pentru site-uri de astea de pay to click.. iti pierzi viata in fata pc-ului sa faci 3$ pe luna

L-am testat pe adf*ly si pe /shorte.*st ambele m-au suspendat, in cel mult 2 saptamani

Nu il rulati pe PC-ul vostru, folositi o masina virtuala pentru siguranta.

Edited by DeMoN23
Link to comment
Share on other sites

"Prima zi ofer gratuit, iar la sfarsitul zilei daca esti multumit, vei putea beneficia in continuare de serviciul meu contra cost, iar pretul il vei pune tu in functie de cat consideri/iti permiti/vrei tu, plata s-ar face inainte iar apoi voi continua sa trimit trafic."

Pret : 0,02 $

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...