Jump to content
andrei98M

Servicii web

Recommended Posts

Sunt foarte interesat de un part time cu o firma de web.Am si cunostiinte de baza cu baze de date.Realizez script-uri php, site-uri, traduc engleza-romana la preturi bune. Astept ofertele pe PM. Doar proiecte mici-medii pentru ca atat imi permit cunostiintele momentan. N-am primit feedback-uri negative pana acum.Site-ul meu AndreiDev.com.

La orice proiect fac demo, apoi se face plata si la final se trimite.

Background

Salut, sunt Andrei si astazi am decis sa pun si aici oferta mea.

Despre mine

Am intrat in lumea programarii acum 2 ani, atunci am "debutat" cu niste proiecte la scoala pentru diverse materii precum fizica, biologie etc in care am folosit js ca sa fac niste animatii pentru diverse lectii, care mai tarziu au fost folosite in AeL, scopul meu initial a fost sa iau o nota mare, apoi a devenit o pasiune.

Olimpiade/Concursuri

Am participat si la concursuri / olimpiade C++, unde am avut rezultate excelente si m-am remarcat. Profesorul a aratat un interes pentru mine si mi-a oferit o rampa de start.

Proiectele

Cate proiecte ai avut? Ce feedback-uri ai primit ? Astea sunt intrebarile cele mai comune si o sa raspund pe rand la ele. Portofoliul meu cuprinde foarte multe landing page-uri pentru ca acesta este angajatorul meu principal. In trecut am realizat si site-uri pe platforma wp (nu sunt cel mai mare expert, dar ma descurc), scripturi in php de automatizare ( metoda curl, a fost cea mai des folosita) , generatoare (numere de telefon etc) . Proiectele care nu au fost platite si le-am facut doar pentru experienta au fost facute in C#, total opus, fata de ce ma axez acum si am ramas concentrat. Le gasiti pe linkedin, daca totusi sunteti interesati. Cei de pe forum, care au lucrat cu mine, pot confirma.

Edited by andrei98M
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, aelius said:

Bro, pune ceva de actualizare (un serviciu, o oferta cu un pachet ceva, un discount, etc). Iti dau baietii ban daca dai doar "bump" la thread fara ceva semnificativ.

Succes cu treaba.

 

This site can’t be reached

andreidev.com’s server DNS address could not be found.

 

Misto!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, QuoVadis said:

 

This site can’t be reached

andreidev.com’s server DNS address could not be found.

 

Misto!

E o poveste lunga, mi-am facut site-ul intr-o perioada destul de incarcata, aveam proiecte peste proiecte, linia de asteptare pentru ele crestea ca si coada la Kaufland si n-am mai avut timp sa ma ocup de el. Am pus un landing page foarte vechi facut de mine si l-am lasat asa. In timp, am uitat complet de el si nici nu prea mi-a mai pasat pentru ca nu imi aducea beneficii, daca aveam timp sa-l fac, probabil era up si azi.

 

10 hours ago, aelius said:

Bro, pune ceva de actualizare (un serviciu, o oferta cu un pachet ceva, un discount, etc). Iti dau baietii ban daca dai doar "bump" la thread fara ceva semnificativ.

Succes cu treaba.

 

Imi pare rau, eram tot asa pe fuga. Un update ar fi ca site-ul meu personal nu mai exista. Ma ocup cu site-uri de prezentare, scripturi de extras date sau orice altceva nu imi ocupa saptamani, ma refer sa nu fie cereri de jocuri, chestii uber-complicate, din cauza lipsei de timp. Sorry guys!

 

Pretul unui site pleaca de la 50$ si pot cere avans in functie de lucrare, fac cam orice. Mi-am inchis paypal-ul si accept plati prin iban si btc.

Conversatii serioase doar prin OTR, fara discutii pentru ca vreau sa pastrez confidentialitatea cu clientul si sa nu ajunga proiectele pe la vreo terta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...