Jump to content
ovidelu47

Vizualizari youtube

Recommended Posts

Salut,recent cautam un site care sa ma ajute sa fac ceva vizualizari pe youtube asa ca am dat de ytmonster l-am testat si se pare ca functioneaza,am reusit sa fac cu el aproximativ 1500 de vizite si cam 150 de abonati.
Lucrurile functioneaza destul de simplu : ai niste credite pe care le poti schimba in vizualizari,abonati,like-uri si comentarii.
Creditele le poti obtine ori prin vizualizarea altor clipuri (in mod automat fara ca tu sa faci ceva) ori le cumperi.
Am testat timp de 3 saptamani si se pare ca functioneaza si atat vizitele cat si like-urile nu dispar dupa 1 - 2 saptamani.
Link:http://www.ytmonster.net
Link cu refferal :http://www.ytmonster.net/register?ref=ovidelu33

Edited by ovidelu47
Link to comment
Share on other sites

Tin sa va anunt urmatoarele lucruri:

1 Vizitele se contorizeaza normal cam intr-o zi am luat 700 de views si 12 abonati.

2 Fix dupa aproximativ o sapatamana acele vizite au fost sterse din statistica youtube+ castigurile din adsense cele obtinute cu ajutorul acestor vizite false.

3 Se pare ca doar abonatii au ramas

4 Daca stiti un alt sitem sa functioneze va rog sa il postati.

Link to comment
Share on other sites

Tin sa va anunt urmatoarele lucruri:

1 Vizitele se contorizeaza normal cam intr-o zi am luat 700 de views si 12 abonati.

2 Fix dupa aproximativ o sapatamana acele vizite au fost sterse din statistica youtube+ castigurile din adsense cele obtinute cu ajutorul acestor vizite false.

3 Se pare ca doar abonatii au ramas

4 Daca stiti un alt sitem sa functioneze va rog sa il postati.

Special pentru yt parca mai erau UltraViews, YouTubeBoost, etc. Sunt bune, majoritatea nu sunt prea bune.

Cred ca hitleap o sa fie ok pentru ca s-a facut un update (sau se va face) unde vps-urile si toate ipurile false nu vor mai fi acceptate in sistem. Deci, doar cu pc-ul de acasa il poti utiliza, ceea ce e cat de cat decent si cred ca va ajuta destul de mult la contorizarea vizualizarilor.

Link to comment
Share on other sites

Am testat hitleap si cam la fel, la ei azi le ai maine iti sterg vizualizarile.

Ai testat recent? Nu stiu sigur daca s-a facut updateul de care vorbeam

Oricum tot ce se poate, nu te poti increde in siteurile/programele de genul niciodata.

Ia vezi, incearca teslahits.com l-am folosit acum 1 luna si a fost cat de cat decent, poate inca mai e bun.

Link to comment
Share on other sites

Nu renteaza atunci , mai bine joci cinstit decat sa ramai fara cont si fara adsense daca folosesti. Am folosit si eu de 2 zile yt m dar vad ca unele vizualizari se adauga altele nu in schimb am strans cam 30 subs

@ovidelu47 iti mai functioneaza adsens-ul ? Nu a fost banat? Eu in 2 zile am obtinut cam 70 clicks cica dar nu imi arata nici un castig pe zilele alea , sper numa sa nu raman fara adsens .

Edited by HydraN
Link to comment
Share on other sites

Nu am luat ban pe adsense deoarece nici nu primeam click-uri pe reclamele de pe youtube (astea facute cu programe).

Nu renteaza atunci , mai bine joci cinstit decat sa ramai fara cont si fara adsense daca folosesti. Am folosit si eu de 2 zile yt m dar vad ca unele vizualizari se adauga altele nu in schimb am strans cam 30 subs

@ovidelu47 iti mai functioneaza adsens-ul ? Nu a fost banat? Eu in 2 zile am obtinut cam 70 clicks cica dar nu imi arata nici un castig pe zilele alea , sper numa sa nu raman fara adsens .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Deja mi-au fost sterse o parte din vizuri facute cu yt monster, bine ca momentan au ramas subscriberii

@ovidelu47 nu te mai obosi cu vizurile ca oricum vor fi sterse , mai bine foloseste yt monster ca sa aduni doar subs , daca ai subs vor creste automat si vizualizarile si asa nici nu mai risti sa iei ban.

Link to comment
Share on other sites

Boss pe Ytmonster asta daca ai sti ce greu aduni subscriberi nu am vazut asa ceva inca.

Deja mi-au fost sterse o parte din vizuri facute cu yt monster, bine ca momentan au ramas subscriberii

@ovidelu47 nu te mai obosi cu vizurile ca oricum vor fi sterse , mai bine foloseste yt monster ca sa aduni doar subs , daca ai subs vor creste automat si vizualizarile si asa nici nu mai risti sa iei ban.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...