Jump to content
Tethys

Prezentare Tethys

Recommended Posts

Numele meu este: Tethys

Varsta: 28

Locatie: -----

Sper sa fiu de folos , si sa ne imprietenim

Cine necesita ajutor in urmatoarele limbaje de programare il voi ajuta cu mare placere: c++ , javascript , BACI , python, oracle...

Si asa cum se obisnuieste ... cadou de casa noua ... va ofer cateva lucruri gratuite in rubrica FREE STUFF

Link to comment
Share on other sites

Amuzati-va putin cu zeul asta. Discutia este de pe seopedia unde spameaza la fel ca si aici ca sa atinga numarul necesar de posturi pentru market.

detin website-uri pe adult de 200k pe zi , detin unul dintre site-urile cele mai mari de download din ROMANIA , detin ceea mai mare comunitate si plaja de pagini de facebook din Romania, NU AM NEVOIE DE MARKET PENTRU 10 euro sau link-uri , ancore si ce naiba se mai vinde pe acolo , nu am dreptul sa postez la oferte gratuite ca va dadeam materiale de acum pentru 2 ani.

Nu ma intereseaza pe mine de reputatie , cand un om iti vine in casa ii pui ce ai mai bun pe masa , la voi il da-ti afara pentru ca sunteti voi mai ... jmek ... Dar uitati ca traiti din alocatie , paznic , sau cine stie ce altceva si vorba lui Tom ... uni dintre voi va credeti cei mai buni seo-ist de la scara, Nu am nimic de vanzare , asa ca incetati sa mai catalogati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...