Jump to content
stefsika

Joaca cele mai noi jocuri chiar daca ai un PC mai vechi !!

Recommended Posts

Eu cred ca va pierdeti timpul si ca iarasi, respectivii din spatele site-ului au ceva de castigat de pe urma voastra, la fel ca site-ul cu premii care a fost postat ieri sau alaltaieri. Nu mai cascati gura la chestii d-astea ultra mega daca sunt moca, nimic foarte bun nu e moca.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca va pierdeti timpul si ca iarasi, respectivii din spatele site-ului au ceva de castigat de pe urma voastra, la fel ca site-ul cu premii care a fost postat ieri sau alaltaieri. Nu mai cascati gura la chestii d-astea ultra mega daca sunt moca, nimic foarte bun nu e moca.

Pai nu e moca.E in open beta/alpha de aia e moca momentan.

Ceilalti care va plangeti ca asteptati,ar trebui pobabil sa ziceti mersi ca aveti totusi posibilitatea sa testati serviciul.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca va pierdeti timpul si ca iarasi, respectivii din spatele site-ului au ceva de castigat de pe urma voastra, la fel ca site-ul cu premii care a fost postat ieri sau alaltaieri. Nu mai cascati gura la chestii d-astea ultra mega daca sunt moca, nimic foarte bun nu e moca.

Eu folosesc liquid de 3 luni...moca si inca mai e beta, treaba e serioasa

Joc dota 2 de pe un laptop vechi de 8 ani cu placa integrata. Pe laptop nici nu pot deschide dota 2 iar pe liquid joc linistit la maxim.

Freeze ul e din cauza laptopului meu

Din cate se poate observa computer score e 10 iar network e 70+

De la o 10-100 eu am cel mai jaf laptop

Netul e ok

Edited by stefsika
Link to comment
Share on other sites

Dupa 7 ore mia dat "Your session has expired",pute rau treaba asta....

A?a mi s-a p?rut ?i mie pentru c? sun? prea bine, asta am scris mai sus. Chiar ?i open alfa/beta s? fie, un serviciu ca ?sta nu are cum s? fie moca, e ca ?i cum ai primi un PC moca, exist? paid beta... Îns? fiecare lucru are un pre?, pre? pe care o s? îl afla?i voi mai târziu.

Link to comment
Share on other sites

A?a mi s-a p?rut ?i mie pentru c? sun? prea bine, asta am scris mai sus. Chiar ?i open alfa/beta s? fie, un serviciu ca ?sta nu are cum s? fie moca, e ca ?i cum ai primi un PC moca, exist? paid beta... Îns? fiecare lucru are un pre?, pre? pe care o s? îl afla?i voi mai târziu.

Doh, evident ca o sa fie payed ...eu zic sa profitati acuma cat e moca...si e foarte bun. Beta poate sa mai dureze vreo 2-4 luni. Iti strica 4 luni moca un pc pt gaming ? marog doar te plangi dar partile bune nu le vezi. nu trebuie sa platesti nimic si te joci punct.

Link to comment
Share on other sites

Doh, evident ca o sa fie payed ...eu zic sa profitati acuma cat e moca...si e foarte bun. Beta poate sa mai dureze vreo 2-4 luni. Iti strica 4 luni moca un pc pt gaming ? marog doar te plangi dar partile bune nu le vezi. nu trebuie sa platesti nimic si te joci punct.

Da, dar vezi tu, instalam emulatorul ?sta sau ce e el în PC. Nu crezi c? de fapt datele noastre personale sunt pre?ul acestui free beta atât de ofertant? Î?i dau un exemplu: antivirusul Avast free... El e free, dar tu poate nu ?tiai ca acesta î?i ia adresa IP, î?i face un fel de tracking, un fel de profil: Avast Antivirus Was Spying On You with Adware (Until This Week)

Adic? nu e chiar a?a de free, cost? informa?iile tale ?i despre tine. Dac? se dorea un program beta la ceva atât de ofertant, se f?cea un program closed beta. Asta e p?rerea mea ?i închei aici cu ea, fiecare face ce vrea.

Link to comment
Share on other sites

faza cu windows 10 nu e neaparat nu ? adica pur si simplu trebuie asteptat pentru confirmare .

cat despre jocurile steam.... cine e atat de prost sa bage pe un cloud ? cracked bitches !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...