Jump to content
stefsika

Joaca cele mai noi jocuri chiar daca ai un PC mai vechi !!

Recommended Posts

trebuie sa astepti 1-3 zile pentru activarea contului...deobicei merge repede.

Am reusit sa am cont Prime, ce pot sa zic merge senzational de bine, joc orice game online la max parca as avea alt pc

Ce ai in plus la prime fata de beta? Doar 25gb, sau iti lasa acel remote pc definitiv, adica nu se mai pierd date?

Link to comment
Share on other sites

Ce ai in plus la prime fata de beta? Doar 25gb, sau iti lasa acel remote pc definitiv, adica nu se mai pierd date?

faza cu 25gb e doar dupa release`ul oficial, datele tot le pierd numai ca pot sta idle vreo 4-5 ore si nu se inchide conexiunea. Pot juca lejer la 1080p lossless, pe beta nu mi mergea bine

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stai sa inteleg,asta este un fel de consola virtuala , adica te conectezi la ea chiar daca ai un PC praf,ma rog specificatii jenante pt. a juca un joc gen GTA V , DOTA, LoL etc. Ma intreb,nu va merge sacadat? Vreau sa rulez asta de pe un Laptop mai vechi care-l folosesc separat de PC.

eu joc dota 2 la maxim toate de pe un laptop de 8-9 ani. merge perfect

Link to comment
Share on other sites

Merge in frameuri daca vrei sa joci ceva.. eu am pus un PC vechi din 2000 :) vb vine cu 1 gb ram si 2 proc ... si merge cam scadat, dar e ok... totusi te joci ? :))) dar stiti care este problema ? Te conectezi la un VPN si de acolo poti juca.... JOCURILE SAU FIRMELE CARE NU ACCEPTA VPNURI SAU PROXY iti pot da ban, asa ca aveti grija. Si ca sa iti deschida virtualul cum ar fi, dupa ce da pending trebuie sa astepti cateva zile sa mearga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...