Jump to content
Sveratus

Free vps lifetime

Recommended Posts

Am dat un request de invite prin ref sa nu zici ca ma ard in cur pe gratis, inca mai am si ala de la haphost care este functional la momentul actual.

Se poate schimba OS-ul default sau iti instaleaza ei unul si asa ramai?

salut , pai prima data ma lasa sami aleg eu ce os linux sa instalez e totu automat... ,daca numi convine i dau delete si creez alt server cu alt os

Link to comment
Share on other sites

Deci fratilor sa va zic eu , deci astia au cele mai noi versiuni de linux cum ar fi ubuntu 15.04 vivid etc...,cent os 7, am bagat desktop pe OPENSUSE si merge de minune eu cred ca opensuse e o combinatie dintre windows is linux nu stiu cum sa explic dar m-a uluit....opensuse si are cea mai noua versiune la toate linuxurile.... chiar si la opensuse au bagat versiunea cea noua 13.2

vreau sa intelegeti ca nu este asa usor sa luati free vps lifetime ca la haphost trebuie sa ai ref-uri si sa fi pe pozitia #1 of #xxxx si dupaia le dati mesaj pe fb sau twitter sa luati free vps de la ei. si sunt multumit de ei 512ram vps cred ca e de ajuns pentru proiectele voastre frartii mei.

Ref-ul meu nu cred ca mai e valabil... nu vreau sa le aduc clientii .. doar ca incercati si voi sa fiti pe pozitia #1 of #1500 ca exemplu...

opensuse prevv..

Screenshot by Lightshot

pentru cei care stie ... nu duc lipsa de servere....se stie ..

Edited by Sveratus
Link to comment
Share on other sites

Deci fratilor sa va zic eu , deci astia au cele mai noi versiuni de linux cum ar fi ubuntu 15.04 vivid etc...,cent os 7, am bagat desktop pe OPENSUSE si merge de minune eu cred ca opensuse e o combinatie dintre windows is linux nu stiu cum sa explic dar m-a uluit....opensuse si are cea mai noua versiune la toate linuxurile.... chiar si la opensuse au bagat versiunea cea noua 13.2

vreau sa intelegeti ca nu este asa usor sa luati free vps lifetime ca la haphost trebuie sa ai ref-uri si sa fi pe pozitia #1 of #xxxx si dupaia le dati mesaj pe fb sau twitter sa luati free vps de la ei. si sunt multumit de ei 512ram vps cred ca e de ajuns pentru proiectele voastre frartii mei.

Ref-ul meu nu cred ca mai e valabil... nu vreau sa le aduc clientii .. doar ca incercati si voi sa fiti pe pozitia #1 of #1500 ca exemplu...

opensuse prevv..

Screenshot by Lightshot

Stai ca nu inteleg. Cand ajung #1 nu imi trimit ei mail sau ceva? Trebuie sa stau sa ii caut eu?

Link to comment
Share on other sites

Ce porcarie. Eu am rabdare, va zic ce s-a intamplat. Deocamdata: Currently you are queued at: #1950 of #2603

eu prima data eram la aproximativ #244 of #999 .. din fericire am ajuns pe locul 1 #1 of #1506 intr-o zi si atunci iam contactat pe fb si miau dat codul de inregistrare

Link to comment
Share on other sites

Rabdare ca se poate, va spamati prietenii dusmanii vecinii si o sa obtineti .

Acum nu vad sensul Sveratus sa te agiti atat ca mai mult de 1 vps moka de la astia nu pupi.

Sa nu te gandesti ca daca se vor inscrie pe reff tau 5000 o sa-ti dea astia X-pe vps-uri.

exact 1 vps moka este de ajuns ... si nici nu mam gandit ca o imi dea mai multe sau sami mareasca ramul, am si zis ca refful meu nu mai e valid deci trebuie sa va faceti si voi treaba cu reff-urile voastre exact cum ai zis si tu sa dea la prieteni si dusmani, cand ai vazut ca esti pe primul loc atunci i anunti repede si va trimete cod de inregistrare

locatia vps-urilor este india,delhi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...