Jump to content
Awxell

Bine v-am gasit!

Recommended Posts

In primul rand as vrea sa va salut cu respect pe toti cei care fac parte din aceasta comunitate.

Pana acum am umblat numai pe cele internationale.

Ma numesc Awxell (username), am 22 de ani .

Sunt din Romania < d'oh! > :))

Scurt si la obiect , am venit pe acest forum pentru a ma aprofunda in programare ,internet marketing si web-design, momentan sunt un script kiddie dar as vrea sa invat programare sa incep cu ce e mai usor .

Daca stie cineva unde sa invat programare online ar fi de mare ajutor si sa nu incepeti cu cartile , fiindca eu nu invat mecanic , imi place cand imi explica cineva ,inteleg mai bine decat un scris complicat pe care autorii s-au chinuit sa scrie un ebook in asa fel pentru a parea mai superior din punct de vedere intelectual .

Dupa cum puteti observa , sunt direct la subiect , sociabil si cu un simt al umorului ridicat.

Ce sa mai zic : Salut inca odata si voi ce faceti ? ;)

Edited by Awxell
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit.

inteleg mai bine decat un scris complicat pe care autorii s-au chinuit sa scrie un ebook in asa fel pentru a parea mai superior din punct de vedere intelectuall

Spui ca ai 22 de ani, dar asta^ suna a puber razvratit care inca are probleme cu profesorii din liceu. (just sayin')

Cel mai probabil ai citit cartile gresite. :)

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit.

Spui ca ai 22 de ani, dar asta^ suna a puber razvratit care inca are probleme cu profesorii din liceu. (just sayin')

Cel mai probabil ai citit cartile gresite. :)

E posibil sa fi trecut prin mai multe probleme decat tine, sa nu crezi ca varsta=gandire este o generalizare.

Si o a 2-a posibilitate este ca da , poate am citit cartile gresite :D

Link to comment
Share on other sites

Daca esti Reckon, cu toata seriozitatea, as recomanda sa vezi un doctor pana nu e prea tarziu caci astfel de comportament denota tulburari psihice grave si miroase a schizofrenie. Daca doctorul iti da unda verde, atunci macar stii de o treaba si iti poti vedea in continuare de oligofrenia ta.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand as vrea sa va salut cu respect pe toti cei care fac parte din aceasta comunitate.

Pana acum am umblat numai pe cele internationale.

Ma numesc Awxell, am 22 de ani .

Sunt din Romania < d'oh! > :))

Scurt si la obiect , am venit pe acest forum pentru a ma aprofunda in programare ,internet marketing si web-design, momentan sunt un script kiddie dar as vrea sa invat programare sa incep cu ce e mai usor .

Daca stie cineva unde sa invat programare online ar fi de mare ajutor si sa nu incepeti cu cartile , fiindca eu nu invat mecanic , imi place cand imi explica cineva ,inteleg mai bine decat un scris complicat pe care autorii s-au chinuit sa scrie un ebook in asa fel pentru a parea mai superior din punct de vedere intelectual .

Dupa cum puteti observa , sunt direct la subiect , sociabil si cu un simt al umorului ridicat.

Ce sa mai zic : Salut inca odata si voi ce faceti ? ;)

Ia zi-ne si noua pe ce forumuri internationale ai umblat.

Link to comment
Share on other sites

Lol ... Cica sa intru si eu pe o cumunitate din Romania si primesc un tratament tipic romanesc , apatic.

Sa va iau familia pe "acadea" daca voi credeti ca sunt nu stiu cine reckon.

Ochelaristi grasi ce sunteti , aveti un pic respect pentru noii utilizatori .

Si @Byte-ul , ma-ta cum te-a nascut asa prost? Nu ma cunosti , nu te cunosc , asa ca nu mai tasta ca o p*z*a proasta (pana la urma byte este ceva infim , cum esti tu !) Asta e username meu , nu e numele meu .

Dar nu vreau sa dau detalii despre mine

Pentru restul :Buna dimineata.

Edited by Awxell
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...