Jump to content
CrisTany

Caut om pentru a da jos un post

Recommended Posts

Platesc o persoana care sa dea jos un post de pe un anume forum, respectiv arenaweb. Postul respectiv imi pateaza imaginea si nu vreau sa apelez pana la un avocat pentru asa chestie. Doar useri vechi si de incredere. Platesc dupa ce postul e jos, eventual un moderator care se ofera sa supravegheze tranzactia. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Desi apreciez gestul tau ca sti sa intru pe un link in semnatura mea si sa dai o cautare pe google, tot gresesti. Si chiar nu am de gand sa ma cobor la nivelul tau cu explicatii de ce acel post este un rahat pe bat. Apreciez daca un moderator ar sterge postul tipului de mai sus, deoarece nu are legatura cu ce vreau eu sa cumpar.

LE: sunt membru mai vechi decat tine pe acest forum, mi-am oferit serviciile de multe ori si nu cred ca exista un membru care sa aiba o asemenea parere despre mine.

Link to comment
Share on other sites

Desi apreciez gestul tau ca sti sa intru pe un link in semnatura mea si sa dai o cautare pe google, tot gresesti. Si chiar nu am de gand sa ma cobor la nivelul tau cu explicatii de ce acel post este un rahat pe bat. Apreciez daca un moderator ar sterge postul tipului de mai sus, deoarece nu are legatura cu ce vreau eu sa cumpar.

LE: sunt membru mai vechi decat tine pe acest forum, mi-am oferit serviciile de multe ori si nu cred ca exista un membru care sa aiba o asemenea parere despre mine.

Ne vorbesti noua de design dar nu stii nici macar sa iti incadrezi bine logo-ul in pagina ? :))

// Da este adevarat toate viata mi-am dorit sa ajung ca CrisTany cu "y" .

Edited by Speed123
Link to comment
Share on other sites

O sa imi para rau ca m-am coborat sa dezbat cu tine despre experienta mea, dar am ajuns sa am firma si sa am clienti fideli, de ce mi-ar pasa ce parere ai tu despre site-ul meu ? Chiar nu ai nimic mai bun de facut ? inteleg ca ai vrea si tu sa fi ca mine, da-mi un PM, poate te ajut si iti dau de lucru. Dar te rog, cat timp nu iti cer parerea, vezi-ti de treaba ta. Si nu mai vorbi la plural, noua, ca nu esti un "noi", esti singurul care incearca sa isi faca reputatie prin criticarea altora. Mersi.

Link to comment
Share on other sites

O sa imi para rau ca m-am coborat sa dezbat cu tine despre experienta mea, dar am ajuns sa am firma si sa am clienti fideli, de ce mi-ar pasa ce parere ai tu despre site-ul meu ? Chiar nu ai nimic mai bun de facut ? inteleg ca ai vrea si tu sa fi ca mine, da-mi un PM, poate te ajut si iti dau de lucru. Dar te rog, cat timp nu iti cer parerea, vezi-ti de treaba ta. Si nu mai vorbi la plural, noua, ca nu esti un "noi", esti singurul care incearca sa isi faca reputatie prin criticarea altora. Mersi.

Daca ai lucruri de cacat vrei sa fii promovat ori ce ? ia imi oferi si mie cui de la "firma" ? is interesat , daca erai om serios si chiar aveai o firma nu te interesa postul aluia , tu esti un tip care vinde ceva ce n-are marsh , + moderatorii ce cauta topicuri de astea pe rst ? cos , da jos un post , si cum vrei sa ti-l dea jos ? iesi afara cauta o femeie daca nu iti ies cu femeile ca esti anti-social treci pe ceva de carton , omu ala nu cred ca te-a facut tepar doar ca e plictisit

Edited by Muppet
Link to comment
Share on other sites

O sa imi para rau ca m-am coborat sa dezbat cu tine despre experienta mea, dar am ajuns sa am firma si sa am clienti fideli, de ce mi-ar pasa ce parere ai tu despre site-ul meu ? Chiar nu ai nimic mai bun de facut ? inteleg ca ai vrea si tu sa fi ca mine, da-mi un PM, poate te ajut si iti dau de lucru. Dar te rog, cat timp nu iti cer parerea, vezi-ti de treaba ta. Si nu mai vorbi la plural, noua, ca nu esti un "noi", esti singurul care incearca sa isi faca reputatie prin criticarea altora. Mersi.

Nu te mai caca atat pe tine,intelijentule. Ce firma ai tu la 18 ani?! Mai ai si template nulled,logo facut in paint,s.a.m.d. Rusine!

Link to comment
Share on other sites

18 ani aveam in 2013 daca te intereseaza, postul acela e de 2 ani. Firma este afisata pe website daca va intereseaza, iar pentru necuratul asta de mai sus, si eu as da foc la specimene ca tine care vorbesc fara macar sa stie cat de putin despre viata mea personala si despre ceea ce fac. Sa va fie rusine oricum. Nici nu mai am de gand sa caut aici. Puteti da TC sau mutat la cos. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Cristian, nu î?i face deloc bine acest topic. În primul rând dovede?ti c? nu e?ti suficient de matur ?i de preg?tit pentru a gestiona o situa?ie de criz?. R?spunsurile tale nu î?i sunt deloc favorabile, încearc? s? p?strezi un ton mai profesional. Cel mai indicat ar fi s? tratezi cu respect ?i seriozitate acel post în care e?ti acuzat, iar dac? tu nu te ?tii cu musca pe c?ciul?, dovede?te-?i nevinov??ia, ap?r?-?i cauza, nu-?i ascunde recenziile, fie ele pozitive sau negative. Mult succes cu "firma" (PFA-ul abia deschis)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...