Jump to content

Recommended Posts

Salut :) , de curand am prins un fir legat de ,,pacanele,, , despre ce este vorba mai exact , am prins mai multe ,,smecherii ,, ,,trucuri,, ,,smenuri,, la jocurile de noroc din gama Novoline si Gaminator ( des intalnite in salile de jocuri Maxbet , Milion , Bonus etc

Sunt dispus sa bag 10.000 lei (100 de milioane vechi) in aceste jocuri. Momentan suntem 2 baieti implicati in aceasta discutie (eu cu ceea ce stiu , el deasemenea)

Cautam parteneri cu care sa putem colabora .

P.S : Tin sa precizez ca acest post este foarte serios , discutiile purtate fata in fata , noi aratand ceea ce avem pana acum , cei care vor sa colaboreze cu noi facand acelasi lucru

Inca o data precizez: DISCUTIILE FATA IN FATA , DEMONSTRATIE FATA IN FATA , CEREM ACELASI LUCRU.

Astept posturi in acest topic doar de persoanele interesate care, chiar cunosc !

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

De ce nu postati gratuit ceea ce stiti? Eu joc la Casa Pariurilor BlackJack(21) cu miza de 5 lei si aproape zilnic scot minim 50 maxim 200lei. La inceput joc fara gamble(dublaje) pana fac 15-20 lei apoi incep cu dublajele ;)

Pai ia posteaza strategia sa vedem si noi cum suna.

Casa pariurilor online sau direct la agentie ?

Link to comment
Share on other sites

Pai ia posteaza strategia sa vedem si noi cum suna.

Casa pariurilor online sau direct la agentie ?

Direct la agentie

Prima data de inceput, bag 1 leu si joc la Blackjack (21) pana fac vre-o 5-10 lei fara gamble(dublaje).

Dupa ce am facut 5-10 lei joc pe 1 leu miza si cand iau 2 lei dau la dublaj 2-3 ture sa fie 8-16lei.

Dupa ce ajung la 20-25 lei joc pe 5lei miza si joc fara dublaje... pana adun 50lei

Dupa ce am facut 50lei joc pe 5lei si tot ce castig dau 1-2 ture la dublaj ;)

Aproape zilnic scot 50-200 din aparate cu o investitie de 5-6lei ;)

Nu e o avere dar sunt banii de tigari + una alta :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...