Jump to content
Sandu

Salut, imi cer scuze.

Recommended Posts

Salut, sunt bogdan am 16 ani si am o pasiune pentru it.

In primul rand as dori sa intreb cat timp mai tine banul pe chat, si as dori sa imi cer scuze pentru ce am vorbit pe chat.

In al doilea rand este cel mai "ciudat" forum unde moderatori injura ca la cort si nu mai spun de membri.

Am o intrebare, aveti ceva cu copi sub 18 ani? Ce ei nu sunt tot oameni ca voi?

Acum sa vad cum ma criticati/injurati ca pe aici observ eu ca este la moda injuratu/criticatu fara rost.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Draga Bogdan,

Din moment ce esti un membru nou pe forum, tin sa te anunt ca s-a specificat de multe ori: chat-ul nu are nici o legatura cu forumul. El se afla acolo pur si simplu pentru a comunica liber si a discuta orice subiect se doreste.

Mai mult, daca citeai ceea ce scrie imediat cum iti apare chat-ul, aflai ca adminii / moderatorii au voie sa faca ceea ce doresc intrucat si-au meritat intr-un fel sau altul dreptul de a fii in postura anterior mentionata.

Banul pe chat iti va fii scos in momentul in care un admin va considera ca e cazul sa ti-l scoata.

In cazul in care nu iti place sa frecventezi forumul, du-te pe altul. Aici nu ducem lista de useri. ( totusi recomand sa inveti cate ceva de pe-aici - sunt tutoriale foarte misto si ai ce invata de la multi membrii )

Peace :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Draga Bogdan,

Din moment ce esti un membru nou pe forum, tin sa te anunt ca s-a specificat de multe ori: chat-ul nu are nici o legatura cu forumul. El se afla acolo pur si simplu pentru a comunica liber si a discuta orice subiect se doreste.

Mai mult, daca citeai ceea ce scrie imediat cum iti apare chat-ul, aflai ca adminii / moderatorii au voie sa faca ceea ce doresc intrucat si-au meritat intr-un fel sau altul dreptul de a fii in postura anterior mentionata.

Banul pe chat iti va fii scos in momentul in care un admin va considera ca e cazul sa ti-l scoata.

In cazul in care nu iti place sa frecventezi forumul, du-te pe altul. Aici nu ducem lista de useri. ( totusi recomand sa inveti cate ceva de pe-aici - sunt tutoriale foarte misto si ai ce invata de la multi membrii )

Peace :)

Am multe de invatat, si sunt incantat ca sunt membru RST.

Dovada de om necioplit @blackgate00

http://i.imgur.com/ZEm3ZkW.jpg

De ce a dat dislike la toate postarile mele? L-au jignit cu ceva postarile mele? Nici nu il cunosc macar.

Link to comment
Share on other sites

revenge =)) mi-ai dat dislike la un post care nu e atat de penal ca al tau asa ca ti-a venit tie. si pur si simplu am intrebat ceva util care poate ajuta si pe altii dar tu? esti ca o ciuperca intre degetele de la picioare daca intelegi ce vreau sa zic

poc si eu cu 10 click-uri pe secunda, la fiecare post care-l faci mai iei un dislike daca am chef

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Eu v-as bana pe toti. Fara nici o exceptie. Sunteti precum curvele: cand va fura alta pula, incepeti sa strigati. D-aia nu pot eu sa dorm ca iau dislike-uri.

ON: Bine ai venit. Si ca un sfat: incearca sa-ti faci o ideea cine posteaza lucruri ok si cine nu si invata sa iei lucrurile bune de aici.

Link to comment
Share on other sites

revenge =)) mi-ai dat dislike la un post care nu e atat de penal ca al tau asa ca ti-a venit tie. si pur si simplu am intrebat ceva util care poate ajuta si pe altii dar tu? esti ca o ciuperca intre degetele de la picioare daca intelegi ce vreau sa zic

poc si eu cu 10 click-uri pe secunda, la fiecare post care-l faci mai iei un dislike daca am chef

@SynTAX nici mie nu imi pasa de like/dislike, dar daca am numai dislike cred eu ca nimeni o sa ma mai i-a in serios.

Off:

Nu as vrea sa continui aceasta discutie dar imprejurarile ma fac sa mai scriu un singur comentariu.

Razbunarea este arma prostului.

Se poate inchide topicul daca nu mai vrea nimeni sa se razbune.

Link to comment
Share on other sites

@SynTAX nici mie nu imi pasa de like/dislike, dar daca am numai dislike cred eu ca nimeni o sa ma mai i-a in serios.

Off:

Nu as vrea sa continui aceasta discutie dar imprejurarile ma fac sa mai scriu un singur comentariu.

Razbunarea este arma prostului.

Se poate inchide topicul daca nu mai vrea nimeni sa se razbune.

like/dislaik e o prostie pe forum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...