Jump to content
Ely0n

Ofer VPS Gratuit

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul, ofer un VPS gratis. L-am folosit pentru chestii mai necurate.. flood si prostii.. si daca va mai fi folosit pt asa ceva va fi suspendat. Este platit inca o luna, pana in 15 luna viitoare. Are asa:

vps.png

Primul venit / minim 50 posturi = primul servit. Datele (ip, user, pass) prin PM.

Link to comment
Share on other sites

Po?i sa-mi dai si mie pm cu siteul de unde l-ai cumparat?
Ok eram sigur ca e ceva de cacat din romania

Ba nebunule, ia asculta tu incoace.

Dupa ce ca esti dumbass mai faci si pe istetul?

Cu gramatica asta vinzi servicii IT ?

Fereasca Dumnezeu sa trebuiasca sa raspunzi la vreun email in limba romana.

Pai tu intrebi lumea pe forum cum se configureaza un VPS ca singur nu esti in stare, care apropo se presupune ca stii ceea ce faci si poti oferi support pentru serviciile care le oferi, dar totusi iti permiti sa jignesti providerii din Romania?

Edited by wtf
Link to comment
Share on other sites

Ba nebunule, ia asculta tu incoace.

Dupa ce ca esti dumbass mai faci si pe istetul?

Pai tu intrebi lumea pe forum cum se configureaza un VPS ca singur nu esti in stare, care apropo se presupune ca stii ceea ce faci si poti oferi support pentru serviciile care le oferi, dar totusi iti permiti sa jignesti providerii din Romania?

pai normal ca imi permit is cele mai proaste servicii in romania e parere personala ! daca tie iti place sa cumperi VPS din romania atunci e problema ta, apropo nu te fute pe tine grija de serviciile mele ... Bitcoin milog

treaba cu gramatica ca ajungi tu sa ma corectezi bravo ai castigat un premiu se numeste "Dispari" daca erai atat de destept vedeai ca in unele postarii mai scriu si gramatical , dar acuma am uitat de linii am scris grabit.

Edited by Sveratus
Link to comment
Share on other sites

pai normal ca imi permit is cele mai proaste servicii in romania e parere personala ! daca tie iti place sa cumperi VPS din romania atunci e problema ta, apropo nu te fute pe tine grija de serviciile mele ... Bitcoin milog

The irony...

sveratus.jpg

Domnul Sveratus, in ultima vreme ai cam dat cu bata in balta. Sfat prietenesc: daca doresti sa apuci iarna pe aici as recomanda sa iti mai temperezi exuberanta, sa inveti cand sa taci si cand sa vorbesti si sa oferi respectul care il astepti.

Link to comment
Share on other sites

The irony...

sveratus.jpg

Domnul Sveratus, in ultima vreme ai cam dat cu bata in balta. Sfat prietenesc: daca doresti sa apuci iarna pe aici as recomanda sa iti mai temperezi exuberanta, sa inveti cand sa taci si cand sa vorbesti si sa oferi respectul care il astepti.

aia a fost la misto sa vad daca mai trimeti ca si asa nu aveam ce face cu cei 0.25 ai tai defapt daca vrei ti dau inapoi..ca sa nu mai ma futi la cap cu postul acela

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Individul @Sveratus a venit aici sa se umfle in pene si sa faca scandal, specific unui om foarte inteligent. Asemenea specimene nu trebuie bagate in seama, dar nu m-am putut abtine.

2. Nu stiu ce servicii oferi, nici nu imi pasa. Poate era de cacat VPS-ul sau poate nu, poate serviciile tale sunt mai bune, nu zic nu, dar topicul asta l-am deschis pentru a ajuta pe cineva care are nevoie.

3. De cacat sau nu, l-am dat gratis.

PS: Nu vreau sa atac chiar asa dur, dar e spre binele tau. Iti recomand asta, te va ajuta mult:

Marcela Penes - Limba si literatura romana. Manual pentru clasa a II-a - - elefant.ro

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...